Co oznacza godzina 22:22

Co oznacza godzina 22:22 ? Dlaczego zwracasz uwagę

Jeśli często kiedy spoglądasz na zegarek widnieje tam godzina 22:22 to nie jesteś sam. Ta szczególna godzina towarzyszy wielu ludziom. Pytanie czy faktycznie niesie to za sobą jakieś przesłanie, czy to tylko przypadek ? Postaram się przybliżyć wam możliwe wytłumaczenia.

Czy godzina 22:22 ma jakieś znaczenie?

Według niektórych to tylko nasze własne wmawianie, że pojawiające się na zegarku cztery dwójki muszą coś oznaczać. Kiedy spoglądamy na zegar, otrzymujemy informację o aktualnej godzinie i o tym zapominamy, natomiast w przypadku, gdy widnieje tam opisywana godzina, po prostu bardziej zwracamy na nią uwagę przez co podświadomie myślimy, że występuje częściej. Wydaje się mieć to sens, biorąc pod uwagę to w jaki sposób pracuje nasz mózg. Z drugiej jednak strony może faktycznie godzina 22:22 niesie jakieś większe przesłanie? Zobacz poniżej znaczenie numerologiczne.

Godzina 22:22 – Może jednak nie przypadek ?

Rozwiązania tej zagadki możemy poszukać także w numerologii i anielskich liczbach. Tutaj liczba 22 jest przedstawiona w dobrym świetle – oznacza, że nasze prośby zostaną wkrótce zrealizowane i należy pozostać cierpliwym. Pozytywnie przedstawiona jest także liczba 222 mówiąca – nie martw się, wszystko się ułoży. Sugeruje to więc, że częsty widok tej godziny spowoduje pozytywne zmiany w naszym życiu. Niestety liczba 2222 nie ma przypisanej żadnej wartości.

Istnieje również teoria mówiąca o tym, że ludzie zwracający uwagę na tego typu godziny to misjonarze światła. Ich przeznaczenie to pomoc innym i zmienianie świata na lepsze. Konkretnie, misjonarze godziny 22:22 mają za zadanie tworzenie organizacji dbających o cudze dobro, zmieniających ludzi i świat na lepsze.

  Częstotliwość 528 Hz - wibracja miłości na skali Solfeggio

Swoje wyjaśnienie zwracania uwagi na godzinę 22:22 przedstawił także niemiecki pisarz Jan Van Helsing. Według niego jest to potwierdzenie, że znajdujemy się w odpowiednim miejscu i właściwym czasie, czyli żyjemy zgodnie z naszą duszą.

Istnieje wiele innych teorii i przesądów na temat tego co oznacza godzina 22:22, np. w niektórych krajach zauważenie takiej godziny to moment w którym powinniśmy pomyśleć życzenie. Natomiast wśród zakochanych istnieje przesąd, że gdy spojrzymy o takiej godzinie na zegar to znaczy, że nasza bratnia dusza myśli o nas w tym momencie.

Jak widać omawiana godzina w każdym przypadku jest raczej pozytywnym czynnikiem, nie ma więc powodu do zmartwień jeżeli nasz prześladuje, a wręcz przeciwnie.

Tak naprawdę nikt nie wiej jak to jest z godziną 22:22 ale mam nadzieję, że wasza ciekawość została choć trochę zaspokojona. A dla Ciebie co oznacza godzina 22:22 ?

A być może prześladuje Cię inna godzina? Tutaj opisaliśmy co oznacza godzina 23:23.

sklep myslczlowieku

About Daniel Nurek

Nazywam się Daniel Nurek i jestem absolwentem Historii, który ciągle uwielbia poszerzać swoją wiedzę. Intrygują mnie nieznane kultury i sprawy niewyjaśnione, dlatego lubię pisać o rzeczach które innym wydają się dziwne lub wręcz nierealne. Uważam, że ciało i dusza człowieka skrywają przed nami wiele sekretów, które nieustannie staram się poznawać.

9 komentarzy do “Co oznacza godzina 22:22 ? Dlaczego zwracasz uwagę”

 1. Ja np często o tej godzinie otrzymuję niemiłe informację lub dzieje się coś nieprzyjemnego. Nie mam więc dobrych skojarzeń ;(

 2. Mi ta liczba zaczęła się pokazywać w szkole średniej gdzie później poznałam swojego partnera życiowego. Okazało się że jego zmarły brat jest tą liczbą. Nawiązał później głębszy kontakt który pomógł ocalić swojego brata a mojego życiowego partnera.

 3. Rok temu zmarł mój ukochany partner z którym byłam 25lat.
  Modłę się za niego codziennie,nigdy nie byłam u wróżki,cyganki itd po prostu w to nie wierzę,ale od pół roku codziennie widzę liczbę 22 i po tym co przeczytałam o tej liczbie wszystko by się zgadzało.

 4. Witam. Moje dziecko urodziło się martwe 22.11.2015r o godzinie 22:22
  Od tamtego czasu ,często widzę 22:22 .
  To już 6 lat.

  1. ściskam mocno. ja jestem numerologiczną,mistrzowską 33. Urodziłam martwą Córeczke mając właśnie 33 lata…w liczbach nie ma przypadków

 5. Ile razy widzę godzinę 22:22 i szukam jej znaczenia to dowiaduję sie czegoś dobrego o sobie. Przypadek istnieje tylko w gramatyce. W życiu nic nie jest przypadkiem.

 6. mam identycznie 22:22 już od lat wielu nie robię tego celowo i praktycznie prawie codziennie widzę tą godzinę kiedyś przed zawarciem małżeństwa na moich oczach zegarek zatrzymał się mechaniczny o godzinie 22:22 to nie jest przypadek Nie robię tego celowo pozdrawiam serdecznie

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *