Bransoletki czakry i naszyjniki - kamienie naturalne

Wyświetlanie 1–20 z 30 wyników

Biżuteria czakralna - promocja 2+1

Bransoletka czakry i naszyjniki – jak działają?

Układ energetyczny człowieka składa się z 7 połączonych ze sobą czakr, gdzie każda z nich kontroluję istotne obszary naszego funkcjonowania psychicznego, duchowego oraz fizycznego. Zablokowane czakry mogą objawiać się na bardzo wiele sposób i zawsze będą miały negatywne odzwierciedlenie w naszym życiu. Możemy odczuwać np. brak pewności siebie, problemy z komunikacją, problemy z okazywaniem uczyć lub nawet odczuwać objawy przypominające przechodzenie przez depresje.

Czakry działają na zasadzie wibracji w danych częstotliwościach, a ich blokady to właśnie zmiany tych częstotliwości.  Tutaj z pomocą przychodzi biżuteria na czakry, która zawiera odpowiedni wyselekcjonowane kamienie. Są to najbardziej spójne i zorganizowane struktury znane człowiekowi, które emitując energię  wpływają na wibracje i odblokowują czakry, usuwając w cień nasze życiowe problemy. Istotny jest tutaj odpowiedni dobór kamienia do każdej czakry. Zazwyczaj panuje tutaj zasada, że kolor kamienia odpowiada kolorowi czakry.

Wyjątkowa biżuteria – bransoletki czakry z kamieniami naturalnymi

Biżuteria czakralna z kamieniami naturalnymi może przyjmować rozmaite wzory, kształty i kolory. Znajdziemy zarówno bardzo eleganckie naszyjniki na czakry oraz bransoletki dla czakr, składające się z minerału lub kamienia umieszczonego na złotym łańcuszku, jak i bardzo casualowe rozwiązania, których bazę stanowi materiałowy sznurek.  Z całą pewnością biżuterie do uzdrowienia czakr dobrze opisuje ją słowo “wyjątkowa”. Często wyróżnia ją niespotykany gdzie indziej odcień kamieni, które stanowią główny element nadający charakteru. Bardzo często projekt takiej biżuterii nawiązuje do natury, więc elementy tekstylne, skóra czy nawet drewno, przewijają się w zdecydowanej większości asortymentu.

Z łatwością znajdziemy równie bardziej minimalistyczne produkty, które nie będą zwracały na siebie uwagi lub bardzo przypominały biżuterię tradycyjną. Naszyjniki i bransoletki na czakry nie służą do noszenia jedynie w domowym zaciszu, wręcz przeciwnie – im częściej z nich korzystamy tym lepiej, dlatego tym bardziej jej wygląd powinien być atrakcyjny.

Warto pamiętać, że chociaż kwestia wizualna biżuterii to podstawa, to w tym szczególnym przypadku otrzymujemy produkt, który zakładamy do osiągania bardziej istotnych korzyści pod względem naszego funkcjonowania.

Bransoletki dla odblokowania 7 czakr

Jeżeli zainteresował Cię temat przepływu energii w człowieku i tym samym czakry, z pewnością wiesz jak istotnym elementem są kamienie naturalne w odblokowywaniu i problemach z centrami energetycznymi. W naszym sklepie przygotowaliśmy najbardziej pomocne bransoletki na czakry oraz naszyjniki, stworzone ze specjalnie wyselekcjonowanych kamienie naturalnych. Znajdziemy tutaj egzemplarze zawierające:   ,

 • obsydian
 • malachit,
 • kryształ górski,
 • lapis lazuli,
 • turkus,
 • kwarc,
 • karneol,
 • tygrysie oko,
 • kalcyt,
 • turmalin,
 • cytryn,
 • oraz wiele innych…