Tarot Partnerski – Rozkład tarota na miłość, Co on do mnie czuje?

Odkryj karty i dowiedz się więcej odnośnie Twojej relacji lub szansy na związek z osobą która Cię interesuje.

Strona jest całkowicie darmowa. Polub naszego fecebooka jeżeli Ci się podoba!

Interpretacja od tarocistki z 17 letnim stażem!

Tarot partnerski online – jak używać?

Stworzyliśmy dla Państwa aplikację umożliwiającą odczytywanie sytuacji w związku lub jeżeli jesteśmy singlami – rozumienia do czego może zaprowadzić relacja z daną osobą. W świecie tarota znamy układy tego typu jako rozkład partnerski. Wszystkie funkcje przeznaczone są do użytku całkowicie za darmo.

Wykorzystaliśmy tutaj prosty rozkład tarota na bazie krzyża, gdzie karta na każdej pozycji odnosi się do innego aspektu relacji między dwiema osobami. Wykorzystujemy do tego 22 karty tarota z talii Wielkie Arkana, które są najczęściej stosowane w przypadku tarota nawiązującego do przyszłości w związku. Czego możesz dowiedzieć się z naszego rozkładu partnerskiego? Odpowiedź znajdziesz powyżej, a znajdziesz tu karty:

  • odnoszące się do Ciebie
  • odnoszące się do Twojego partnera, czy osoby której uczuciami jesteś zainteresowana
  • mówiące o sposobie rozpoczęcia relacji
  • nawiązujące do przyszłości związku
  • nawiązujące do aktualnego stanu

Odpowiednią informację do czego odnosi się karta, znajdziesz w podsumowaniu poniżej rozkładu.

Jak korzystać z aplikacji tarot partnerski ?

Korzystanie z naszej aplikacji – tarot partnerski online jest banalnie proste.

  1. Przy każdym uruchomieniu strony algorytm losuje 5 z 22 kart znajdujących się w talii tarota Wielkie Arkana
  2. Aby odkryć kartę należy w nią kliknąć
  3. Po kliknięciu w kartę nastąpi jej odsłonięcie i ustawienie w rozkładzie w pozycji prostej lub odwróconej.
  4. Po odkryciu wszystkich kart, poniżej rozkładu możemy odczytać szczegóły dotyczące każdej z nich i zinterpretować przesłanie jakie niesie dla naszego związku.

Pamiętaj, aby korzystać z aplikacji z czystym sumieniem. Jeżeli szukamy odpowiedzi dotyczącej konkretnej osoby, to właśnie ona powinna wypełniać naszą głowę w momencie odkrywania kart. Również wielokrotne odkrywanie układu partnerskiego aż do osiągnięcie zakładanej odpowiedzi, możemy uznać za nieważne.

Tarot na przyszłość związku

W życiu każdego z nasz przychodzi czas, kiedy życie w samotności przestaje nam odpowiadać. Większość z nas stara się zmienić ten stan rzeczy, jednak znalezienie drugiej połówki może być problematyczne. Z drugiej strony, osoby w związkach często borykają się z trudami i rozterkami dotyczącymi sensowności relacji i jej przyszłości. W obu tych przypadkach pomocny może się okazać rozkład tarota na miłość. Kiedy zastanawiasz co on do mnie czuje, kiedy masz wątpliwość czy jest sens trwać w związku lub po prostu kiedy ciekawi Cię Twoja przyszłość uczuciowa – zawsze wtedy możesz skorzystać z naszego narzędzia.

Chociaż tarot partnerski może sugerować, że jest on przeznaczony jednie dla osób w związku, to jego zastosowanie jest znaczenie szersze. Z rozkładu dowiemy się nie tylko więcej o genezie naszego związku oraz jego przyszłości, ale poznamy również motywacje osoby, którą mamy na myśli. Dowiemy się co do nas czuje druga strona i czy według kart istnieją jakieś przesłanki ku temu, że stworzymy szczęśliwą relację. Rozkładać karty możemy nawet w sytuacji kiedy druga strona jest jeszcze nie do końca świadoma naszego zainteresowania – odczytane przesłanki pomogą nam zdecydować czy warto dążyć do spotkania czy lepiej odpuścić.

Odkrywając kolejne karty tarota dla par, należy pamiętać że nie ma on mocy sprawczej. Karty mają jedynie stanowić odzwierciedlenie energii jaka panuje wokół dwóch osób. To, że odczytam z kart piękną relacje z drugą osobą, nie gwarantuje bezwarunkowego szczęścia niezależnie od naszych czynów. Co więcej, zmiana podejścia po odczytaniu tarota partnerskiego może nawet doprowadzić do zmiany relacji. Nie możemy więc traktować kart jako przepowiadania przyszłości, a bardziej jako określenie aktualnego stanu rzeczy i możliwości w przyszłości.

Jak odczytywać rozkład tarota na miłość?

Odczytywanie tarota dla par może być bardzo skomplikowane jeżeli chcemy robić to bardzo dokładnie i uwzględniać wszystkiego aspekty i możliwości jakie daje. Nasza wersja jest jednak całkowicie zautomatyzowana. Do jego zbudowania wykorzystaliśmy bazę danę o kartach i połączeniach między nimi. Algorytm automatycznie losuje karty, a następnie prezentuje konkretne informacje dotyczące naszego życia miłosnego. Podobne usługi u doświadczonych tarocistek mogą kosztować nawet kilkaset złotych – na naszej stronie masz to wszystko do dyspozycji za darmo. Nie zwlekaj więc i spróbuj już teraz.