Zablokowane czakry test

Test na zablokowane czakry online – 16 pytań

Określenie która z naszych czakr jest zablokowana to czasami bardzo trudne zadanie. Chcemy Ci pomóc, dlatego przygotowaliśmy specjalny test w postaci quizu, który pozwoli Ci znaleźć najbardziej problematyczny ośrodek energetyczny.

W jakim stanie są moje czakry?

Blokady czakr to bardzo rozbudowany temat, jednak kiedy zdasz sobie sprawę jak istotny jest zbalansowany system energetyczny to zrozumiesz, że warto poświęcić trochę czasu budowanie świadomości w tym zakresie.

Blokady objawiają się na bardzo wiele sposób, od delikatnego spadku pewności siebie po poważne choroby uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Warto więc sprawdzić działanie swoich czakr nawet jeżeli wydaję się, że nic nam nie dolega lub już znaleźliśmy przyczynę naszej dysfunkcji.

Z reguły blokady postępują stopniowo, dlatego w pewnym sensie przyzwyczajamy się do nich i finalnie pozostajemy z problemem, który mocno doskwiera i zabiera radość z życia.

Niestety nie ma możliwości w 100% skuteczniej ochrony przez blokadą czakr, które najczęściej są spowodowane intensywnymi przeżyciami lub wieloletnimi zaniedbaniami. Z tego powodu sporadyczne przeprowadzanie testu na zablokowane czakry jest bardzo dobrym pomysłem. Poszerzając swoją wiedzę nie będzie nawet koniecznie odpowiadanie na pytania i od razu będziemy zauważać z którym ośrodkiem dzieje się coś niedobrego.

Określ, która czakra jest zablokowana wykorzystując nasz test

Do precyzyjnego określenia, która czakra jest zablokowana najlepiej poświęcić trochę czasu i dokładnie przyjrzeć się dolegliwością i dysfunkcją mającym wpływ na nasze funkcjonowanie. Najlepiej jeżeli przeanalizujesz każdy aspekt swojego życia i szczerze opiszesz wszystkie swoje słabe strony. Mając taką niechlubną listę naszych wad i zachowań, które nas hamują, możemy zacząć studiować opisy wszystkich czakr i próbować dopasowywać problem do danego ośrodka energetycznego.

Ta metoda wymaga jednak sporo zaangażowanie. Jeżeli szukasz szybszego rozwiązania lub po prostu chcesz potwierdzić swoją tezę, dobrym pomysłem będzie rozwiązanie poniższego testu – wskaże on czakrę, która jest najbardziej problematyczna i powinna skupiać Twoją uwagę w pierwszej kolejności, a rozwiązanie problemów jej towarzyszących powinno przynieść bardzo pozytywne rezultaty.

Odczuwam nieuzasadniony niepokój

Czuje się niegodny wielu rzeczy

Mam problemy z finansami, które bardzo mi doskwierają

Emocje kryje w sobie, szczególnie te negatywne

Czuję, że ludzie mnie wykorzystują bo jestem za dobra/dobry

Wyróżnia mnie słomiany zapał i brak wytrwania w postanowieniu

Bardzo trudno mi patrzeć na problemu i dyskomfort innych

Czuje się uduchowiona/y

Mam skłonności do uzależnień

Łatwo wpływają na mnie opinie innych

Trudno mi o kreatywne pomysły bez inspirowania się innymi

Trudno mi przekazywać swoje myśli innym

Nie mam trudności w wypowiadaniu swojego zdania, nawet jeżeli jest trudne dla innych

Mam trudności ze znalezieniem celu w życiu

Czuje się, źle ze swoją seksualnością

Trudno odnaleźć mi radość w codziennym życiu

Twoja zablokowana czakra to:
Czakra podstawy

Czakra podstawy to fundament. Kiedy działa dobrze będziemy twardo stąpali po ziemi oraz czuli się bezpiecznie i spokojnie. Dodaje pewności siebie i sprawia, że z chęcią podejmujemy się nowych działań. Przy zablokowanej czakrze podstawy czujemy ciągłe zagrożenie i niepewność. Trudno jest nam zaufać ludziom i mamy problemy z koncentracją, spowodowane ciągłymi obawami. Jeśli twoja czakra jest zablokowana, możesz czuć się zagrożony, spanikowany lub niespokojny. W Twoim przypadku pomocne będą te produkty:
Czakra sakralna

Czakra sakralna

Czakra sakralna to klucz do naszej kreatywności. Jej działanie jest silnie powiązane z twórczością artystyczną oraz wyobraźnią. Jeżeli działa prawidłowo to łatwiej nam zrozumieć skomplikowane rzeczy przez układanie w głowie rozwiązania. Ma też duży wpływ na seksualność człowieka i chęć współżycia. W sferze emocjonalnej blokada tej czakry objawia się przez szybkie znudzenie wykonywanymi czynnościami i brakiem inspiracji. Często zauważalny jest też spadek libido i większa skłonność do poddawania się nałogom. W Twoim przypadku pomocne będą te produkty:
Czakra splotu słonecznego

Czakra splotu słonecznego

Czakra splotu ma duży wpływ na naszą samoocenę i wytrwałość w dążeniu do celu. Jeśli jesteś pewny swoich wyborów i zazwyczaj podążasz drogą która prowadzi do sukcesu to z Twoją czakrą splotu wszystko w porządku. Dodatkowo odpowiada za silną mentalność. Przy zablokowanej czakrze splotu słonecznego jesteśmy niepewni swoich decyzjach i mamy trudności z ich podejmowaniem. Występują też problemy z samooceną, czujemy się gorsi od innych. W Twoim przypadku pomocne będą te produkty:
Czakra serca

Czakra serca

sklep myslczlowieku
Czakra serca odnosi się do miłości i umiejętności okazywania uczuć. Kiedy jest dobrze zbilansowana nie mamy problemu z mówieniem innym o swoich uczuciach i ich okazywaniu. Lepiej też odczuwamy i rozumiemy swoje emocje co ułatwia bliskie kontakty. Osoby u których funkcjonuje prawidłowo są bardziej skłonni do poświęceń własnych interesów kosztem innych. W Twoim przypadku pomocne będą te produkty:
Czakra gardła

Czakra gardła - umiejscowienie

Czakra gardła wpływa na ekspresję naszych uczuć i myśli. Oznacza to, że jeżeli jest odblokowana to z łatwością będziemy wyrażać swoje myśli i rozmowa będzie przychodziła nam z lekkością. Jak można się domyśleć niesie to za sobą szereg korzyści, chociażby na ścieżce zawodowej. Zablokowanie przejawia się w ten sposób, że nie mówimy tego co tak naprawdę mamy na myśli, tylko to co nasz rozmówca chce usłyszeć. Często czujemy strach przed wypowiedzią, nawet jeżeli jest to zwykła pogawędka. W Twoim przypadku pomocne będą te produkty:
Czakra trzeciego oka

Czakra trzeciego oka

Czakra trzeciego oka jest potężnym ośrodkiem energetycznym i jeżeli dobrze się sprawuje to pozwala nam określić nasze miejsce we wszechświecie oraz postrzegać życie w szerszym wymiarze. Jeżeli jest w pełni odblokowana to potrafimy dostrzegać znaki jakie stawia przed nami życie i prawidłowo je interpretować. Innymi słowy pozwala nam czerpać z życia pełnymi garściami i być spełnionym człowiekiem. W Twoim przypadku pomocne będą te produkty:
Czakra korony

Czakra korony

Czakra korony jest zwieńczeniem linii czakr i stanowi o naszej duchowości. Pozwala nam cieszyć się życiem które kochamy nawet jeżeli nie mamy wiele. Oprócz radości życia doznamy również spokoju i pewności, że nasze życie jest pełnowartościowe. Znajduje się na samym szczycie i jeżeli wszystkie nasze czakry są w pełni odblokowane i spójne, pozwala osiągnąć nowy poziom duchowości i wiary. Objawy zablokowania mogą być podobne do początkowych etapów depresji – nie dostrzegamy piękna otaczającego nas świata i trudno nam odnaleźć radość lub ekscytację w życiu codziennym. W Twoim przypadku pomocne będą te produkty:
  Pranayama - Co To Jest i Jak Działa?

Jeżeli nie wyświetla się wynik testu, prawdopodobnie nie wszystkie odpowiedzi są zaznaczone.

Teraz, kiedy już wiesz który ośrodek działa nieprawidłowo, polecamy nasz artykuł gdzie opisujemy jak odblokować czakry. Znajdziesz tam zarówno metody wykorzystujące medytację, jak i sposoby z użyciem kamieni na czakry.

About Daniel Nurek

Nazywam się Daniel Nurek i jestem absolwentem Historii, który ciągle uwielbia poszerzać swoją wiedzę. Intrygują mnie nieznane kultury i sprawy niewyjaśnione, dlatego lubię pisać o rzeczach które innym wydają się dziwne lub wręcz nierealne. Uważam, że ciało i dusza człowieka skrywają przed nami wiele sekretów, które nieustannie staram się poznawać.

2 komentarze do “Test na zablokowane czakry online – 16 pytań”

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *