Bransoletki szczęścia na sznurku

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wierzysz, że przedmioty i symbole mogą wpływać na nasze życie? My tak! dlatego oferujemy minimalistyczne bransoletki szczęścia, których motywem przewodnim są znane w różnych zakątkach świata symbole, którym przypisuje się nadzwyczajne właściwości. W ofercie znajdziesz znaną w Europie bransoletkę z czterolistną koniczyną, czy bardzo popularny na bliskim wschodzie kwiat lotosu.

Oczywiście taka bransoletka to nie tylko talizman szczęścia, który ma zapewniać dobrobyt – to również przepiękna, uniwersalna i wygodna biżuteria, którą możemy wkomponować w każdą kreację. Nie musisz jej zdejmować przed wyjściem na miasto czy spotkaniem biznesowym – będzie świetnym dodatkiem.

Czy bransoletki szczęścia działają?

Większość osób utożsamia szczęcie z wygraną dużą ilością pieniędzy na loterii czy natychmiastowym rozwiązaniem wszystkich trapiących go problemów. Jeśli Ty również oczekujesz podobnego działania bransoletki szczęścia, to odpuść sobie zakup bo najprawdopodobniej się zawiedziesz.

Najlepiej podejść do bransoletki na szczęścia jak do przedmiotu, który będzie chronił przed złem i pechem. Czy właśnie nie życie bez natłoku problemów jest tym najbardziej szczęśliwym?, bo co nam po pieniądzach w obliczu choroby. Jeśli mamy pełną kontrolę nad swoim życiem to jesteśmy ogromnymi szczęśliwcami. Właśnie w tym może pomóc bransoletka szczęścia.

Tak czy inaczej, znajdziemy wielu ludzi, którzy doświadczyli mocy danego symbolu właśnie za sprawą biżuterii. Nigdy nie ma pewności, że w Twoim przypadku będzie podobnie, ale jedno jest pewne – nic nie ryzykujesz i możesz tylko zyskać.

Jak używać bransoletki na szczęście?

Na to banalne pytanie istnieje równie prosta odpowiedź – tak jak każdej innej. Bransoletka mająca zapewnić szczęście powinna towarzyszyć nam jak najczęściej. Zdejmowanie jej do spania nie będzie tutaj problem, chociaż są ludzie twierdzący, że raz założona bransoletka nie powinna być zdejmowana aż się zepsuje.

Bransoletki szczęścia ze stali chirurgicznej

Bransoletki wykonujemy z wysokiej jakości materiałów. Centralny jej punkt oraz zapięcie stanowi element wykonany ze stali chirurgicznej, która cechuje się większą solidnością niż srebro czy złoto i nie śniedzieje. Bransoletki szczęścia wykonane z tego materiału są hipoalergiczne i nie uczulają w miejscu kontaktu z ręką. Metal połączony jest eleganckim, mieniącym się czerwonym sznurkiem wykonanym z nylonu – w tym przypadku też mamy pewność użytkowania przez lata.