Bransoletki przyjaźni i BFF

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Co to są bransoletki przyjaźni?

Bransoletki przyjaźni znane również jako bransoletki BFF (Best Friends Forever), to zwykła biżuteria, która nabiera jednak wyjątkowo charakteru, ponieważ łączy ludzi darzących się szczególnym uczuciem. Są to najczęściej bransoletki z takim samym lub przynajmniej spójnym motywem, który po połączeniu tworzy jedność. W praktyce wygląda to tak, że każda z przyjaciółek, kolegów lub sióstr otrzymuje jedną bransoletkę, a noszenie ich na co dzień na swoim nadgarstku stanowi pewnego rodzaju połączenie i przypomina nam o pozostałych osobach w tej grupie. Bransoletki przyjaźni to świetny sposób na prezent dla naszych najbliższych osób, szczególnie jeżeli wiemy, że po spotkaniu konieczna będzie rozłąka.

Rodzaje bransoletek przyjaźni

Bransoletki przyjaźni mogę przyjmować praktycznie dowolne motywy, jednak najczęściej mają charakter ukazujący nasze połączeni. Popularne są tutaj szczególnie serce lub inne elementy obrazujące naszą silną relację.

Ile osób może połączyć taka bransoletka? Najczęściej spotykamy:

  • bransoletki przyjaźni dla 2 osób,
  • bransoletki przyjaźni dla 3 osób,
  • bransoletki przyjaźni dla 4 osób,

Rodzaj wykonania jest tutaj dowolny, więc znajdziemy zarówno bransoletki złote i srebrne jak i bransoletki szczęścia z muliny, czy po prostu na sznurku. Spotkamy również bransoletki na magnes lub takie, które po połączeniu tworzą jakiś wzór – jak puzzle.

Dla kogo są bransoletki BFF?

Bransoletki BFFsą dla każdego kto pragnie wyrazić swoje uczucia! Chcesz powiedzieć swoim koleżankom, że mają szczególne miejsce w Twoim życiu? podaruj im bransoletki. Nie lubisz mówić o uczuciach ale bardzo kochasz swoje rodzeństwo lub rodziców? wręczając im bransoletki pokaż, że wasza miłość stanowi dla Ciebie wsparcie. Takich przykładów może być wiele więcej i każda wyjątkowa dla nas osoba zasługuję na taki prezent.

Gdzie kupić bransoletki przyjaźni

Niestety tak zwane “bransoletki przyjaźni bff” nie są bardzo powszechne w naszym kraju (chociażby tak jak za oceanem). Na serwisach aukcyjnych znajdziemy zazwyczaj oferty od mało zaufanych sprzedawców. Oczywiście w tym miejscu możemy polecić nasz sklep, który odznacza się wyjątkową obsługą klienta i produktami wysokiej jakości. 

Oczywiście pozostaje również możliwość zrobienia bransoletki przyjaźni samodzielnie. To rozwiązanie polecamy tylko bardziej sprawnym manualnie, ponieważ wbrew pozorom wymaga to sporo pracy, a efekt nie jest gwarantowany.