Tarot Tak / Nie – Poznaj odpowiedź na pytanie

Wybierz połowę z prezentowanych kart skupiając się na swojej intencji. Poniżej wyświetlone szczegóły kart wraz z odpowiedzią jaką dla Ciebie niosą.

Wyjątkowa Interpretacja od Tarocistki z 17 letnim stażem!Podoba Ci się aplikacja? Postaw nam kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tarot tak czy nie – poznaj odpowiedź online

Nasza aplikacja tarot tak nie, pozwoli Ci odpowiedzieć na nurtujące pytania przy wykorzystaniu dobrze znanych kart tarota. Jej działanie jest bardzo proste:

  1. Z każdym przeładowaniem strony, wyświetlonych zostaje 12 losowych kart ze wszystkich 78 kart tarota (Małe Arkana + Wielkie Arkana).
  2. Twoim zadaniem jest wybrać połowę z wyświetlanych kart (poprzez kliknięcie), zgodnie z tym co podpowiada Ci intuicja.
  3. Po wybraniu kart, zostanie wyświetlona odpowiedź na Twoje pytanie – tak czy nie? Pod odpowiedzią znajduje się pasek z procentowy wskaźnikiem jak pozytywnie karty oceniły Twoją wróżbę.
  4. W dolnej sekcji znajdziesz podsumowanie zawierające wybrane karty tarota, wraz ze szczegółami.

Darmowy Tarot Tak Nie – jak wygląda stawianie?

Wersji stawiania losującego odpowiedź na pytanie tak lub nie tarota jest co najmniej kilka. Najprostsza forma bazuje jedynie na pozycji wylosowanej karty. Zazwyczaj jest to tarot tak nie z 3 kart – jeżeli większość z nich jest w pozycji normalnej to odpowiedź na nasze pytanie to “Tak”. Z drugiej strony, jeżeli większość odkrytych kart znajduje się w pozycji odwróconej, to odpowiedź brzmi “Nie”. Jeżeli wszystkie pozycje kart są takie same, to przesłanie jest silne i jednoznaczne.

Istnieją również bardziej kompleksowe metody interpretacji kart tarota, które uwzględniają wylosowane karty i korelacje między nimi. Do każdej z nich przypisana jest jakaś wartość i waga. W tym przypadku, ilość wylosowanych kart może być różna. Istnieją nawet rozkłady, gdzie do wyłożenia mamy kilkanaście kart. Zwolennicy tego sposobu uważają, że im więcej kart tym odpowiedź na nasze pytanie jest bardziej precyzyjna i godna zaufania.

Tarot i pytanie tak lub nie

Szukanie odpowiedzi lub podpowiedzi w kartach tarota to bardzo powszechna praktyka. Chociaż dla wielu osób może się to wydawać kompletną losowością w rzeczywistości, odkrywanie kart może nieść realną pomoc. Bardzo istotnym elementem jest intencja i podchodzenie do stawiania tarota z odpowiednim szacunkiem. Przede wszystkim przy odkrywaniu kolejnych kart powinniśmy być całkowicie skupieni na naszej intencji, czyli w tym przypadku uzyskaniu od tarota odpowiedzi tak lub nie. Z pewnością nie powinniśmy również oszukiwać sami siebie. Chodzi o sytuacje kiedy wylosowana odpowiedź nie będzie nas zadowalała i stwierdzimy, że chcemy spróbować jeszcze raz. Jak zapewne się domyślasz, takie podejście to strata czasu.

Interpretacja odpowiedzi tak i nie

Nie ufaj ślepo wróżbą przeczytanym w kartach, pamiętaj że, finalna decyzja o podjęciu decyzji powinna należeć zawsze w pełni do Ciebie. Tarot tak nie, powinien być jedynie drogowskazem, narzędziem do przemyślenia lub zauważenia różnych aspektów.

Co więcej, bardzo dobrą praktyką będzie konfrontowanie uzyskanej odpowiedzi ze swoimi odczuciami. Jeżeli uzyskana odpowiedź to “nie”, ale spoglądając na karty w podsumowaniu widzisz ich zupełnie inną interpretację dla swojej osoby, to śmiało podążaj za swoją decyzją.

Wróżba tak nie dla bardziej doświadczonych

Jeżeli jesteś osobą bliżej zaznajomioną z tematem rozkładu tarota to zachęcamy do samodzielnej interpretacji wylosowanych kart. Jak wiesz, interpretacja karty to kwestia indywidualne, więc podchodząc do sprawy w ten sposób Twój tarot tak czy nie będzie dużo bardziej wartościowy.