anielskie liczby

Anielskie liczby: Jakie to ? Co oznaczają ?

Każdy kiedyś spotkał się z określeniem “Twój anioł stróż”. Według legend jego zadaniem jest opieka nad nami i wskazywanie właściwej drogi. Jeżeli często prześladują Cię konkretne liczby to możliwe, że są to właśnie przesłania od czuwających nad Tobą aniołów, czyli tak zwane liczby anielskie. Każdy układ cyfr to inna wiadomość od naszego anioła, a z poniższego artykułu dowiesz się jak je interpretować.

Co to są anielskie liczby ?

Tak jak zostało wspomniane we wstępie – anielskie liczby to sposób komunikacji aniołów z ludźmi. W ten sposób otrzymujemy wskazówki, które odpowiednio zinterpretowane pomagają podjąć prawidłowe decyzje i trafić na dobrych ludzi. Cyfry anielskie dostrzegamy zazwyczaj w codziennych sytuacjach np. podczas spoglądanie na tarczę zegarka.

Najsilniejsze anioły jak archanioł Michał mogą obwieszczać swoje działanie również poprzez docierające do nasz szepty lub światło w odpowiednich odcieniach.

Skąd wiem, że własnie widzę liczby anielskie ?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wiele ludzi ma jakąś liczbę lub cyfrę która jest jakoś związana z jego życiem. Czasem jest skojarzona z jakimś wydarzeniem, a czasami po prostu ciągle rzuca się nam w oczy i nie wiemy dlaczego. Mimo, że otaczają nas liczby z każdej strony, to co pewien czas jakaś szczególnie zwróci naszą uwagę. Taką niezwykłą liczbę możemy zobaczyć np. na zegarku, rachunku, namalowaną na ścianie, na tablicy rejestracyjnej, na wyciągu bankowym i wielu innych sytuacjach.

Znaczenie liczb anielskich

znaczenie liczb anielskich
Zna

Do każdej z pojedynczych cyfr naszego systemu liczbowego przypisane są odpowiednie komunikaty, które rozumiemy dzięki liczbom anielskim.

 • 1 – Cyfra jeden podobnie jak w matematyce oznacza początek, coś nowego. Sugeruje idealny czas i miejsce na podjęcie działań i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. Stanowi też zachętę do pozytywnego myślenia i odrzucenia swoich obaw
 • 2 – Dwójka to zapewnienie, że zmierzamy w dobrym kierunku i mamy pomoc istot niebiańskich w naszych wyborach. Nawet jeżeli napotykamy trudności to otrzymamy anielskie wsparcie.
 • 3 – W przypadku anielskich liczb to symbol ofiarowania miłości i mądrości. Pojawiająca się liczba 3 może więc zwiastować zmiany w tych obszarach.
 • 4 – Ta cyfra to sygnał od aniołów, że są przy nas i oferują swoją pomoc. Często pojawiają się osobą z problemami życiowymi stanowiąc komunikat wsparcia w potrzebie.
 • 5 – To przesłanie anielskie oznaczające zmiany w życiu. Prześladująca cyfra 5 stanowi zachętę do podejmowania nowych działań. Jeżeli zastanawiasz się czy warto coś zmienić ? czy po zmianach nie będzie jeszcze gorzej? to anielska liczba 5 stanowi dla Ciebie przesłanie – zrób to.
 • 6 – Przesłanie od aniołów, że życie na ziemi to tylko chwila naszego istnienia. Nie warto poświęcać całego życia na gromadzenie dóbr materialnych bo to tylko kradnie cenny czas. Należy znaleźć równowagę między światem materialnym i duchowym.
 • 7 – Symbolizuje szczęście. Pojawiająca się nam 7 może oznaczać pozytywne zakończenie naszych problemów. To czego naprawdę pragnęliśmy naprawdę się spełni. Może też oznaczać pojawienie się nowych możliwości.
 • 8 – Wszelkie dobra materialne i sukcesy staną się wkrótce rzeczywistością. Stanowi potwierdzenie, że każdy z nas może osiągnąć w życiu sukces bez względu z jakiej rodziny pochodzi.
 • 9 – W kontekście liczb anielskich cyfra 9 oznacza zakończenie pewnego etapu w naszym życiu. To zachęta to obierania nowych celów lub po prostu skupienia się na rozwoju duchowym.
  Pola morficzne i rezonans morficzny - co to jest?

Numerologia anielska – kombinacje

Przykłady liczb anielskich
 • Liczba 111 – W ten sposób numerologia anielska przedstawia Świętą Trójce. Ta liczba anielska oznacza wiadomość od boga przypominającą nam nasze prawdziwe przeznaczenie, czyli życie po śmierci. Jednocześnie stanowi zapewnienie, że Bóg jest łaskawy i pragnie nas w swoim królestwie.
 • Liczba 222 – Te powtarzające się liczby to wiadomość od aniołów, żeby porzucić aktualne zmartwienia ponieważ nic złego z nich nie wyniknie.
 • Liczba 333 – Anielskie liczby 333 to sposób aniołów na przypominanie, że mamy bliskie wsparcie Boga który słucha naszych modlitw i pragnień.
 • Liczba 444 – Podobnie jak pojedyncza czwórka, stanowi zapewnienie, że anioły otaczają nas opieką
 • Liczba 555 – Zwiastuje zmiany w naszym życiu. Mogą mieć one efekt zarówno pozytywny jak i negatywny.
 • Liczba 666 – Ostrzeżenie dla osób którym się pojawia. Sugeruje zbyt duże skupienie naszej uwagi na pozyskiwanie dóbr materialnych i zatraceniu się w tym.

Rozpatrywanie każdej liczby osobno

Przekazy anielskie mogą dotyczyć również nie powtarzających się cyfr. Wtedy możemy taką liczbę rozpatrywać na dwa sposoby. O tym którego z nich używać musimy wybrać sami. Zwykle jednak podświadomie wiemy które znaczenie idealnie do nas przemawia.

Pierwszy sposób to rozpatrywanie każdej cyfry anielskiej osobno. Polega on na przypisywaniu znaczenia każdej cyfrze według wzoru liczb anielskich podanego wyżej. Czyli dla przykładowej 349 będziemy mieli: 3 – ofiarowanie mądrości i miłości, 4 -pomoc od aniołów z problemami, 9 – zakończenie pewnego etapu w naszym życiu. Takie rozbicie możemy rozumieć jako każde z osobna, lub jako jedno przesłanie – Z pomocą aniołów zakończymy pewien etap naszego życia związany z miłością i mądrością. Być może należy przez to rozumieć ślub lub zmianę partnerki ? To zależy już od naszej sytuacji.

  Linia dzieci na dłoni czy na nadgarstku? Jak odczytywać?

Sumowanie liczb anielskich

Jak można się domyśleć polega na sumowaniu danej liczby aż do uzyskania jednej cyfry anielskiej. W przypadku naszej 349 będzie: 3+4+9 = 16. Idąc dalej 1+6 = 7. W wyniku otrzymujemy liczbę oznaczającą szczęście – 7. Metodę możemy stosować również dla większych liczb. Dla przykładu liczba anielska 1212 sumuje się następująco. 1212 = 1+2+1+2 = 6. Otrzymana liczba 6, w numerologii anielskiej przesłanie dotyczące równowagi między życiem materialnym i duchowym.

sklep myslczlowieku

About Daniel Nurek

Nazywam się Daniel Nurek i jestem absolwentem Historii, który ciągle uwielbia poszerzać swoją wiedzę. Intrygują mnie nieznane kultury i sprawy niewyjaśnione, dlatego lubię pisać o rzeczach które innym wydają się dziwne lub wręcz nierealne. Uważam, że ciało i dusza człowieka skrywają przed nami wiele sekretów, które nieustannie staram się poznawać.

3 komentarze do “Anielskie liczby: Jakie to ? Co oznaczają ?”

 1. Witam niewiem nie mogę właśnie spać , ostatnim czasie straciłam najbliższe mi osoby , ale może zacznę swoja historię związaną anielską matemtyka. Nazywam się Natalia mam 30 lat wieku 22 lat poślubiłam męża 23.08 sierpnia dzień wcześniej moja babcia obchodziła urodziny czyli 22 po zmianie pracy zatrudniłam się innej pracy które już moje życie było w problemach mój kod do szatni był 15.02 w 2020 roku przeszłam na stanowisko pracy kocham tą pracę do tej pory. 2022 roku stracilam mi bliskie osoby 25 babcie męża potem wyprowadzenie się z domu i separacja małżeńska kod 220 2220 następnie październik strata dziadka męża , potem mąż a 15.02 brat w tym roku jeszcze dużo mam związanych z tą swoją brat jak umierał na moich oczach pokazał mi palec wskazujący i jeszcze jeden palęc czy łącznie jak teraz nawet pisze czuję hałas obecność

 2. Natalio!!

  Czas wjść z tych programów po przez Akceptację, Bezwarunkowe MIłowanie Wszystkich i Wszystkiego, Szacunek i Wdzięczny Stan. “WSZYSCY I WSZYSTKO Z JEDNEGO JESTEŚMY, JESTEŚMY JEDNIĄ”
  Numerologia ja i inne formy ezoteryki to wszystko system egregoryczny zabierający Ludziom energię, tworząc niskowibracyjne emocje, a kiedy Jesteśmy połaczeni ze Swoim Źródłem CIałem i planetą ZIemią wtedy Jesteś w Swoim Świtle oczyszczona od tego wszystkiego.
  Zbyt mocno wierzysz we wszystko a najlepszą Wiar? to WiAra w Siebie i w to co roisz, słuchając Swojego wewnętrznego Głosu zamiast słuchać Umysłu który jest podatny na zewnętrzne programy (wychowywne przez rodziców, szkoła praca itp.). Serce zawsze dobrze podpowiada nawet jesli wydaję się to mało logiczne, bo to Przejaw Twojej Świetlistej Duszy i połaczenia ze Wszystkimi i Wszystkim. Do puki Ludzie będa żyć w odzieleniu (np. on on jest taki owaki , pomawiąc innych, poddajac się systemowi rasowemu, narodowościowemu, politycznemu itp.) do puty będa żyć w tzw. nocniku . Przestrzeń (która jest lustrzana, co powiesz, pomyślisz, zrobisz zawsze wróci do CIebie) przyspieszyła i wszystko to co kiedy wcale Umiłowałaś szybko wraca w postaci zjawisk, Ludzi , Zwierząt sytuacji itp. Przykład : Ktoś Tobie ubliża. Co ROBISZ? Wkręcasz się czy Miłujesz to akcpetujesz jesteś wdzięczna z to co ktoś przynosi Tobie co kiedyś uczyniłaś, nawet to co było w poprzednim wcieleniu może teraz się przejwiać a bardziej powtarzać się jak w pętli tylko że za każdym razem kiedy sytuacja wraca jest co raz mocniejsza bo za każdym razem zamiast Miłowania była emocja żalu pretensji itp. Czyli Sma two szystko zasilsz, nikt inny!! Pamiętaj wszyszcy i wszystko do okaoła ma tzw. lustro. Czas odejśc od emocji i przejśc do uczuć.

  To co tu napisałem dla CIebie jest koncepcją ale u mnie jest przejawem Mojej Prawdy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *