bliźniacze dusze

Bliźniacze dusze (Twin Flame) – Poznaj przeznaczoną Ci osobę

W życiu każdego z nas nadchodzi moment, kiedy spotykamy osobę z którą nadzwyczaj łatwo nawiązujemy bliską wieź. W ten sposób często poznajemy naszego partnera czy partnerkę. Mimo, że mamy wrażenie przypadku, to tak naprawdę nasze dusze były sobie przeznaczone i połączone bliźniaczym płomieniem. Co to jest Twin Flame i jak go rozpoznać, dowiesz się z tego artykułu.

Co to są bliźniacze dusze ?

Bliźniacze dusze znane również jako bliźniaczy płomień lub Twin Flam to więź stworzona między dwiema osobami. Dwie dusze zostały pierwotnie rozdzielone, lecz zostaną połączone podczas naszego ostatniego, ziemskiego wcielenia. Spotkanie się bliźniaczych dusz da ich właścicielom odczucie spełnienia, któremu towarzyszyły będą ogromne emocje.

Bliźniaczym płomieniem może być dla nas każda osoba, poza najbliższą rodziną. Przeznaczona nam osoba zawsze będzie też dopasowana pod względem orientacji, przekonań czy upodobań. Nie musi być więc to więź między kobietą i mężczyzną.

Przy spotkaniu bliźniaczej duszy często mamy wrażenie, że znamy ją od lat i łączy nas wiele zainteresowań. Dzieje się tak ponieważ zawsze są one w pełni zgodne – odznaczają się wspólnymi cechami, zainteresowaniami i nastawieniem do życia. Dlatego jeżeli jesteś np. empatą, to twoja bliźniacza dusza również nim będzie.

Jak rozpoznać bliźniaczą duszę ?

Co to bliźniacze dusze

Nie musisz obawiać się, że spotkanie z bliźniaczą duszą zostanie przez Ciebie niezauważone. Takiemu kontaktowi zawsze towarzyszą określone znaki i objawy, które jasno przekazują informację, że dana osoba jest wyjątkowa. Znaki świadczące o spotkaniu bliźniaczego płomienia:

 • Pewność, że poznaliśmy osobę z bliźniaczą duszą – wewnętrznie zawsze czujemy obecność bliźniaczego płomienia. Co więcej, drugiej towarzyszą takie same lub podobne odczucia. Warto więc przy pierwszym spotkaniu wyrazić chęć dalszego kontaktu – powinna zostać odwzajemniona.
 • Pewność, słuszności postępowania – jeżeli spotkaliśmy bliźniaczą duszę i tworzymy z nią związek, to nie mamy wątpliwości co do naszych działań. Nie zastanawiamy się czy z kimś innym może być nam lepiej. Wiemy, że nasza relacja nie bazuje jedynie na popędzie seksualnym, lecz jej istotą jest coś głębszego.
 • Odczucie rozwoju duchowego – przy połączeniu bliźniaczym płomieniem czujemy, że ta relacja pomaga nam w naszej duchowej ewolucji. Byt na Ziemi to tylko część naszej wędrówki, a spotkanie bliźniaczej duszy pomaga przygotować się na dalsze istnienie.
 • Tworzenie związku całkowitego – Przy porozumieniu dwóch dusz związek zawsze dotyczy wszystkich aspektów naszego życia. Nie ma możliwości utrzymywanie relacji czysto intelektualnej lub fizycznej – oddziaływanie dusz jest zbyt silne i muszą one tworzyć jedność. Z tego powodu relacja z bliźniaczym płomieniem zawsze dotyczy sfery umysłowej, duchowej, fizycznej i emocjonalnej.
  Liczby karmiczne i dług karmiczny- co to jest?

Może się również zdarzyć, że przy połączeniu bliźniaczych płomieni będziemy odczuwać lęk. Wszystko za sprawą ogromnych emocji które towarzyszą takiemu kontaktowi. Odczuwamy wtedy konieczność oddania drugiej osobie części siebie, a nie każdy jest na to gotowy.

Bliźniaczy płomień rozstanie

Chociaż bliźniacze dusze są do siebie idealnie dopasowane, może zdarzyć się, że zbudowany na jego bazie związek nie przetrwa. Powodem może być brak gotowości którejś ze stron lub codzienne problemy, które uniemożliwiają nam stworzenie zdrowej relacji.

Często przy separacji bliźniaczych płomieni bardziej cierpi jedna ze stron. Tęsknota za bliźniaczą duszą jest zazwyczaj nie do zniesienia. W żaden sposób nie możemy poradzić sobie z pustką po naszej ukochanej osobie, a codzienne życie staje koszmarem.

Niestety nie ma sprawdzonego sposobu na radzenie sobie z tęsknotą za bliźniaczą duszą. Jeżeli kontakt z byłym partnerem jest niemożliwy, to najlepszym sposobem będzie szukanie pocieszenia w bliskiej rodzinie i przyjaciołach. Warto też starać uświadomić sobie, że jeżeli osoba którą straciliśmy była bliźniaczym płomieniem, to z pewnością nasze drogi jeszcze się połączą.

Czy bliźniacza dusza zawsze jest najlepszym partnerem ?

Tak, nie ma lepszego partnera niż nasz bliźniaczy płomień. Mimo wszystko, czasami może się nam wydawać, że więcej zyskamy wchodząc w związek z kimś innym. Doskonałym przykładem będzie tutaj sugerowanie się jedynie zamożnością naszego partnera. Mimo, że inteligentna i bogata osoba wydaje się nam idealna do stworzenia szczęśliwego związku, to w rzeczywistości nigdy nie dorówna bliźniaczej duszy i spełnieniu na każdym poziomie życia.

  Pola morficzne i rezonans morficzny - co to jest?

Bratnia i bliźniacza dusza

Warto pamiętać, że bliźniacza i bratnia duszą to nie to samo. W przypadku tej pierwszej zauważyć możemy pełną zgodność energetyczną. Bratnie duszę również są połączone energetycznie, jednak nie w 100%. Spotkanie bratniej duszy nie jest też tak ogromnym przeżyciem – po prostu czujemy, że spotkaliśmy osobę z którą dobrze się dogadujemy.

sklep myslczlowieku

Dla osoby która spotyka bratnią duszą, a nigdy nie miała kontaktu z bliźniaczą, interpretacja takiego kontaktu może być problematyczna. Należy pamiętać, że spotkaniu bliźniaczego płomienia zawsze towarzyszą ogromne emocje, niespotykane nigdy wcześniej.

About Daniel Nurek

Nazywam się Daniel Nurek i jestem absolwentem Historii, który ciągle uwielbia poszerzać swoją wiedzę. Intrygują mnie nieznane kultury i sprawy niewyjaśnione, dlatego lubię pisać o rzeczach które innym wydają się dziwne lub wręcz nierealne. Uważam, że ciało i dusza człowieka skrywają przed nami wiele sekretów, które nieustannie staram się poznawać.

9 komentarzy do “Bliźniacze dusze (Twin Flame) – Poznaj przeznaczoną Ci osobę”

   1. Witam ,interesuje mnie zagadnienie z blizniaczym plomieniem. Wydaje się że właśnie poznałam takiego bliźniaka. Teraz jesteśmy w separacji i kiedy wiem czy jeszcze kiedykolwiek spotkamy się. Tęsknię za moim blizniaczym plomieniem. Pozdrawiam

 1. Po raz pierwszy widzę żeby ktoś zwrócił uwagę na to zagadnienie. U mnie właśnie to się dzieje, odkąd pojawił się bliźniak moje małżeństwo stanęło na głowie?

   1. moje też…chwilowo sie rozstaliśmy z bp, mam meza i dzieci, tylko to mnie jeszcze trzyma w tym miejscu, wiem że moj bp wroci, tesknię bardzo ale to moj bp zdecydował o rozstaniu, cieżko mi zostawic rodzinę, wiem ze bp wroci a wtedy zrobi dużo zametu żebym niemiała już możliwosci pozostania z mezem i dziecmi…to trudne doswiadczenie, jeszcze przedemna

 2. Czasami jest tak ze blizniaczy plomien pojawia sie na chwile spojrzenie w oczy i wiesz ze to jest on ale nie koniecznie musicie byc ze soba wiem to Boli ale czasami nasz dusza ma inna misje i musi pojsc inna droga bo obiecywała bratniej duszy ze jej pomoze po.spotkaniu blizniaczego plomienia za zniszczyć rozwijac sie duchowo i dostzregac znaki w liczbach np. 1221 12 12 lub inne cyfry zaczniesz czyc jak Twoje ego zaczyna malec stajesz sie bardzej empatyczny wyrozumialy ni i oczywiście zero uzywek alko itp

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *