Co oznacza godzina 23:23

Co oznacza godzina 23:23? Symbolika lustrzanej godziny

Często w Twoim życiu widzisz godzinę 23:23 i zastanawiasz się co oznacza? Objaśniamy dokładnie znaczenia tego zjawiska pod różnymi kontami oraz radzimy jak zachować się kiedy lustrzana godzina 23:23 pojawia się w naszym życiu.

Znaczenie godziny 23:23

Pojawiająca się w naszym życiu godzina 23:23 ( podobnie jak 22:22), jest z reguły dobrym przesłaniem. Najczęściej znak dotyczy jakiegoś zagadnienia, który w danym momencie jest dla nas szczególnie istotny. Lustrzaną godzinę 23:23 najczęściej interpretujemy jako wyraźny znak od aniołów, że są przy nas i pomogą nam urzeczywistnić zagadnienie, co do którego mamy wątpliwości. Godzina 23 23 jest więc zachętą do działania i realizacji swoich pomysłów, ponieważ mówi, że zakończą się one sukcesem.

Godzina 23:23 oznacza również ruch. Może to mieć związek z naszym życiem prywatnym lub zawodowym. Interpretujemy to jako pojawienie się okazji do chwilowego wyjazdu lub nawet stałej zmiany miejsca zamieszkania w najbliższym czasie.

Warto uświadomić sobie, że znaczenie godziny 23:23 to nie tylko wskazówka od aniołów, ale również zapowiedź ich działania w naszej sprawie. To oznaka, że aniołowie pracują nad naszą osobą byśmy stali się bardziej elastyczni i potrafili dostosować się do różnych sytuacji. Poprawi się również umiejętność realizacji naszych celów oraz zdolność komunikacji z otoczeniem. Dzięki temu zyskamy w oczach ludzi i staniemy się osobami godnymi zaufania.

Jeżeli twoim oczom notorycznie ukazuje się godzina 23:23 potraktuj to jako okazję do poprawy jakości swojego życia. Postaraj się jak najwięcej wyciągnąć z tego momentu, kiedy wiesz jaki kierunek w działaniach wybrać. Pamiętaj jednak, że nic nie wykona się samo – lustrzane godziny to tylko pomoc, a odpowiednią drogę musimy wybrać samodzielnie.

  Charakter pisma a inteligencja - Co pismo mówi o człowieku ?

23:23 znaczenie w miłości

Przesłanie stojące za omawianą godziną dotyczą każdej części naszego życia, również tej miłosnej. Jak wiemy relacje z drugą osobą bardzo często bywają skomplikowane i targają nami rozterki – co powinniśmy zrobić? czy brnąć w bliższe relacje z drugą osobą czy może lepiej sobie odpuścić? W tym przypadku takie jasne przesłanie w postaci godziny 23:23 jest wręcz zbawienne i pozwala nam wybrać najlepszą opcję (przynajmniej według naszych aniołów :))

Interpretacja liczby anielskiej 23:23

Liczby anielskie 23:23 to sposób komunikacji naszych opiekunów. Interpretujemy je w taki sposób, że powtarzające się liczby w naszym życiu (np. godziny na które wyjątkowo często zwracamy uwagę) rozbijamy na pojedyncze cyfry i staramy się odczytać ich znaczenie. W przypadku Liczb anielskich 23 23 będą to oczywiście cyfry 2 i 3:

2 – Dwójka to zapewnienie, że obraliśmy dobry kierunek i możemy liczyć na pomoc istot niebiańskich. Nawet jeżeli napotykamy trudności to otrzymamy anielskie wsparcie. Znana jest również jako cyfra mocno harmonizująca nasz związek i wprowadzająca do niego spokój.

3 – W przypadku anielskich liczb to symbol ofiarowania miłości i mądrości. Dodatkowo stanowi przypomnienie, że jesteśmy wartościowymi osobami, jednak mamy jeszcze kilka istotnych lekcji do pobrania w naszym życiu.

Jak widzisz, interpretacja anielska w dużej części pokrywa się ze znaczeniem przedstawionym powyżej. Zdecydowanie to co powinniśmy zapamiętać w kontekście godziny lustrzanej 23:23 to wsparcie i wskazanie prawidłowej drogi przez anioły.

Co oznacza godzina 23:23

Archaniołowie i niesiona przez nich energia

Do każdego Archanioła przypisana jest energia którą przenosi oraz dzień tygodnia i godzina w której to następuje. Poniżej przedstawiamy zestawienie dla każdego dnia tygodnia w przedziale godzinowym 23:00 do 00:00.

Dzień tygodniaGodzina
NiedzielaArchanioł Michał – energia Merkurego
PoniedziałekArchanioł Zadkiel – energia Jowisza
WtorekArchanioł Haniel – energia Wenus
ŚrodaArchanioł Zafkiel– energia Saturna
CzwartekArchanioł Rafał – energia Słońca
PiątekArchanioł Gabriel – energia księżyca
SobotaArchanioł Kamael – energia Marsa

Co znaczy godzina 23:23 w numerologii

W numerologii znajdziemy kilka metod interpretowania liczb. Jedną z najpopularniejszych jest sumowanie cyfr danej sekwencji i potem odczytywanie wartości z tej sumy. Dla godzin zazwyczaj sumujemy liczbę godzin i liczbę minut. W omawianym przypadku będzie to 23+23, czyli 46. Ta liczba mówi o wysokim stopniu niezależności i umiłowaniu do wolności w swoich wyborach. Dotyczy osób, które nie lubią narzucania sobie czyjegoś punktu widzenia i mają silną potrzebę wyrażania swojej opinii.

  Częstotliwość 528 Hz - wibracja miłości na skali Solfeggio

Liczba 46 mówi też o sukcesie w życiu zawodowym, który stanie się faktem dzięki wysiłkowi jaki włożyliśmy w rozwój. Liczba 46 przejawia się w życiu osób, które dążą do poznawania nowych obszarów i starają się poszerzać horyzonty.

W życiu miłosnym nie jest tak pozytywnie, ponieważ mówi, że doznamy porażek na tym polu, które dodatkowo rzutują na inne obszary i spowodują ogólne pogorszenie równowagi mentalnej.

Chociaż takie osoby mogą mieć różne twarze to są prawdziwie dobroduszne i pragną pomóc innym w potrzebie. Czują się szczególnie odpowiedzialni za swoją rodzinę, nawet jeśli nie ma takiej potrzeby.

Co robić jeżeli zobaczymy godzinę 23:23?

Przede wszystkim powinniśmy skupić się na interpretacji tego przesłania. Być może bardzo dużo myślisz o jakiejś sprawie w ostatnim czasie i nie wiesz co robić. Przykładowo, zastanawiasz się czy zmiana pracy to dobry pomysł? Często zauważana godzina 23:23 na zegarku może stanowić potwierdzenie, że tak. Tak samo dla każdej decyzji, która wydaje się dobra ale jednak odczuwamy strach – te liczby powinny stanowić zachętę do działania.

sklep myslczlowieku

W kontekście miłości i relacji z drugim człowiekiem, nie koniecznie będzie chodziło o duże zmiany – często jest to zachęta do poprawy zachowania i przemyślenia swojej postawy w związku.

Pewnie teraz myślisz, że to mało pomocne bo przecież możemy to interpretować na wiele różnych sposobów, jednak kiedy faktycznie zaczniesz dostrzegać godzinę 23:23 będziesz dobrze widziała/wiedziała jakiej sprawy dotyczy.

About Daniel Nurek

Nazywam się Daniel Nurek i jestem absolwentem Historii, który ciągle uwielbia poszerzać swoją wiedzę. Intrygują mnie nieznane kultury i sprawy niewyjaśnione, dlatego lubię pisać o rzeczach które innym wydają się dziwne lub wręcz nierealne. Uważam, że ciało i dusza człowieka skrywają przed nami wiele sekretów, które nieustannie staram się poznawać.

5 komentarzy do “Co oznacza godzina 23:23? Symbolika lustrzanej godziny”

    1. tak to wiadomości dla ciebie powiem ci jak ja to robię wpisuję daną godzinę lustrzaną którą widzę i pisze na przykład 12:21 znaczenie i wyskakuje mi objaśnienie

  1. Mam tak od 2 lat, już się przyzwyczaiłem, równe godziny trafiają mi się nawet przy wartościach pm, gdzie na zegarku jest na przykład 20:08, ja widzę 08:08 na swojej mp3, której często używam. trafiło mi się też przypadkowo spojrzeć na tv gdzie był program z USA i trafiłem akurat na równe godziny w rogu.
    Dodatkowo każdego dnia włączam stoper, który odmierza mi przerwę i często spoglądając trafiam idealnie na dosłownie sekundy, 12 minut 12 sekund. Wiem co mi to podpowiada albo informuje, wiem co muszę zmienić w swoim życiu, ale nie jestem jeszcze na tym poziomie świadomości, że to zrozumieć w pełni, skąd te znaki się biorą.

  2. Dzień dobry, do wszystkich tych, którzy mają takie wątpliwości (które i ja sam miałem wiele lat temu), dotyczące widzenia synchronicznych godzin. TO NIC ZŁEGO. W pewnym momencie kiedyś myślałem, że to niemalże szaleństwo. Były wszędzie. Jadę samochodem, przebieg 111,1. Patrzę na radio 11:11. Można się przestraszyć. Natomiast to wszystko oznacza dopasowywanie się do wibracji Wszechświata. Wszechświat się komunikuje z Wami i mówi (najczęściej): “jesteś na właściwej drodze, masz wsparcie”. Czasami sugeruje zmianę, lub potrzebę zmiany. To się czuje. Jak już człowiek przestanie się tego bać. Powodzenia!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *