manifestacja 369

Manifestacja 369 – Jak zrobić? Wyjaśnienie metody 369

Manifestacja marzeń to kreowanie swojej przyszłości lub rzeczy na których na zależy, przy wykorzystaniu myśli, uczuć, wypowiedzi, technik medytacyjnych i innych praktyk wpływających na przyciągnięcie do naszego życia tego o czym marzymy. Zobacz na czym polega manifestacja 369, która jest jedną z najpopularniejszych w tej koncepcji.

Co to jest manifestacja 369?

Aby zrozumieć znaczenie liczby 369 konieczne jest nakreślenie aspektu historycznego. Wyjątkowy charakter tych cyfr podkreślał znany na całym świecie naukowiec, wynalazca – Nikola Tesla. Zasłynął on wynalazkami, które zmieniały świat, jednak omawiane cyfry zawsze miały nieodgadnione znaczenie i sam określał je jako “boskie cyfry‘. Sławny stał się nawet cytat:

Gdybyś znał wspaniałość cyfr 3,6 i 9, miałbyś klucz do wszechświata

Nikola Tesla

Matematycznych dowodów na wyjątkowość tych liczb jest naprawdę sporo. Właśnie one urzekły wynalazcę i skłoniły do szukania teorii to wyjaśniających.
Czuł, że te trzy liczby mają wielkie znaczenie we wszechświecie, naturze i ludzkim istnieniu.

Kolejnym cytatem Tesli świadczącym o jego fascynacji tematami świadomości umysłu, manifestacji i miejsca człowieka we wszechświecie jest poniższy:

Jeśli chcesz odkryć tajemnice wszechświata, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji

Nikola Tesla

Co ciekawe, są to dokładnie trzy elementy, których używamy podczas manifestacji marzeń.

Znacznie liczb 3,6 i 9

W numerologii każda liczba jak i ciąg znaków ma określenie – co ciekawe, również tutaj cyfry 3,6 i 9 mają wyjątkowe znaczenie, pasujące do całej koncepcji.

 • Cyfra 3 – bezpośrednie połączeniem ze wszechświatem i wyjątkowe miejsce człowieka,
 • cyfra 6 – reprezentuje siłę, którą mamy w sobie,
 • cyfra 9 – pomaga uwolnić uczucia negatywności i porzucić wszystko co jest dla nas negatywne.

Jak więc działa manifestacja 369? Przekonaj się poniżej

Manifestacja metodą 369 - jak zrobić?

Manifestacja metodą 369 – jak zrobić?

W dzisiejszym świecie bardzo często mamy problemy ze skupieniem na naszych pragnieniach i faktycznym ponieważ rozprasza nas otoczenie, mnogość obowiązków, powszechność informacji.  Manifestowanie metodą 369 nie jest magicznym sposobem na przyciągnięcie do nas dobrej energii, a jedynie narzędziem pozwalającym utrzymać koncentrację i skupić uwagę na odpowiednich rzeczach.

  Pola morficzne i rezonans morficzny - co to jest?

1.Podejmij działanie

Do wykonania manifestacji 369 potrzebny będzie notes i długopis. Zdecydowanie polecam tutaj takie klasyczne rozwiązanie, ponieważ przy zapisywaniu na urządzeniach elektronicznych gubimy pewną wyjątkowość i trudniej zbudować nam cały rytuał wokół całego procesu. Notes będzie towarzyszył nam przez kolejne 33 dni.

Początek działania to wymyślenie jednej manifestacji, która trwa 17 sekund przy jej wypowiadaniu (około 2 zdania ). Nie jest to przypadkowa długość, ponieważ zgodnie z krążącą teorią – po 17 sekundach wypowiadania afirmacji lub skupiania myśli na danym temacie, nasz mózg zaczyna wytwarzać energię w obszarze, którego te myśli czy słowa dotyczą.

Jaka to powinna być manifestacja? Nie ma tutaj ograniczeń – z reguły każdy z nas przysiada do metody 369 z określoną intencją, więc najlepiej od razu przejść do najbardziej interesującego nas tematu. Możemy skupić się tutaj na pieniądzach, miłości, znalezieniu nowej pracy lub czymkolwiek innym o ile jest to bezpieczne dla ciebie, innych i planety.

Rozpoczynam manifestację z wdzięcznością, dodajemy do niej emocje i kończymy słowami „do mojego życia”. Na przykład:

„Jestem bardzo wdzięczna za to, że wszechświat obdarował mnie miłością drugiej osoby, przez co wprowadził ogromną radość, spełnienie i podekscytowanie do mojego życia”.

Kluczem jest użycie słów, które wzmacniają emocje i energię, którą chcemy przyciągnąć. Zazwyczaj będą to określenia szczęścia, miłości, podekscytowania, spełnienia.

2. Zapisywanie manifestacji 3 razy o poranku

Każdego ranka, jak tylko się przebudzisz, wejść swój notes do ręki i zapisz swoją wcześniej wymyśloną frazę przynajmniej 3 krotnie. Również w tym przypadku staraj się skupić na swoich uczuciach i energii, oraz temu, jak zmieni się twoje życie kiedy zmiany o których mówisz staną się faktem.

Jeżeli twoim pragnieniem są pieniądze? Możesz wyobrazić sobie? Uczucie, które będzie ci towarzyszyło, gdy twoje konto bankowe będzie zapełniał o się. pieniędzmi bez jakiegokolwiek Twojego działania. Jeżeli szukasz miłość, pomyśl o emocjach które poczujesz spędzając romantyczny wieczór z przeznaczoną Ci osobą. Działamy na zasadzie prawa przyciągania – dobre myśli przyciągają dobre rzeczy.

  Charakter pisma a inteligencja - Co pismo mówi o człowieku ?

W ten sposób uwolnisz swoje pragnienie. Teraz kontynuuj dzień w normalny sposób – kiedy desperacko czegoś pragniemy to manifestacja 369 przeważnie nie dochodzi do skutku bo nasza energia nabiera destrukcyjnego charakteru. Jeżeli opanowanie emocji jest dla Ciebie trudne możesz na początek spróbować manifestować coś o mniejszym znaczeniu, coś czego nie potrzebujesz tak gwałtownie.

3. Zapisywanie manifestacji 6 razy w południe

Kolejny krok to zapisywanie ustalonej frazy do notatnika przynajmniej 6 razy w okolicach południa. Nie musi być to równo 12:00 – możesz to zrobić w wolnej chwili, np. podczas przerwy na drugie śniadanie. Zasady są takie same jak przy drugim kroku. Staramy się aby zapisowi towarzyszyły emocje, wizualizacje i nie było to zwykłe notowanie zdań. Po zapisanie manifestacji staramy się ochłodzić emocje i przejść do codziennych czynności z czystą głową.

4. Zapisywanie manifestacji 9 razy przed snem

Jak pewnie już się domyślasz, zgodnie z wcześniejszymi wytycznymi zapisujemy nasze pragnienie przynajmniej 9 razy do zeszytu tuż przed snem. Stosujemy takie samo podejście do tematu jak wcześniej. Cały proces powtarzamy przez 33 dni.

sklep myslczlowieku

Podsumowując, cała koncepcja metody 369 mówi że:

 • Poranne 3 zapisy mają stworzyć intencję,
 • Południowych 6 zapisów ma wzmocnić intencję,
 • Wieczornych 9 zapisów utrwalić intencję, aby stała się faktem.

Pewnie myślisz, że to bardzo uciążliwa metoda, która wymaga naszej dyspozycyjności 3 razy w ciągu dnia, jednak w praktyce to tylko kilkanaście minut. Tak naprawdę o to właśnie chodzi w tej metodzie, że kilkukrotnie w ciągu dnia nasze pragnienia przewijają się przez naszą głowę. Plusem, który zauważyłem również u siebie jest pozytywny wpływ na organizacje życia. Te 3 momenty w ciągu dnia, pozwalały wyrwać się z letargu i przy okazji metody 369 wykonywałem inne działania.

About Daniel Nurek

Nazywam się Daniel Nurek i jestem absolwentem Historii, który ciągle uwielbia poszerzać swoją wiedzę. Intrygują mnie nieznane kultury i sprawy niewyjaśnione, dlatego lubię pisać o rzeczach które innym wydają się dziwne lub wręcz nierealne. Uważam, że ciało i dusza człowieka skrywają przed nami wiele sekretów, które nieustannie staram się poznawać.

5 komentarzy do “Manifestacja 369 – Jak zrobić? Wyjaśnienie metody 369”

 1. 1. Czy wszystkie zapiski trzeba trzymać cały czas w jednym miejscu, czy można je zapisywać np na jakieś tablicy i za każdym razem ścierać?
  2. Czy zamiast pisać można to robić ustnie?

  1. Wydaje mi się, że patrząc przez pryzmat energii, częstotliwości i wibracji to tylko zapisane ręcznie… bo to takie prawdziwie twoje, od ciebie wyszło, z twoją energią i intencją, z twoimi emocjami i tobą wibruje. To ma większą moc nuż słowo mówione.

  2. najlepiej jest zapisywać i to niebieskim długopisem pisząc angażujemy najwięcej połaczen nerwowych w dodatku nasz umysł jest w pełni skupiony na tym co zapisujemy

 2. Czy manifestacje trzy razy w ciągu dnia przez 33 dni maja być takie same czy mogę zmieniać codziennie ?
  Czy manifestacje maja określona ilość, czy mają być np 2 lub 5?

  1. najlepiej skupiać się na jednym głównym celu manifestacjij bo robiąc kilka na raz twoja energia będzie rozproszona

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *