Mantry słowiańskie

Mantry Słowiańskie – Szczęście i Zdrowie przez Agmy

Wibracje dźwięków i częstotliwości wpływają na funkcjonowanie każdej komórki ciała. Agmy, czyli mantry słowiańskie umożliwiają nam zapanowanie nad tą potężną mocą i wykorzystanie jej do poprawy naszego życia. Dzięki temu artykułowi uwolnisz wcześniej nie znany potencjał i spojrzysz inaczej na codzienne sprawy.

Co to są mantry słowiańskie (Agmy)

Agmy to mantry, czyli odpowiednie słowa lub sylaby powtarzane w celu osiągnięcia konkretnych korzyści zdrowotnych lub mentalnych. W przypadku mantr słowiańskich, zazwyczaj składają się one z jednego lub dwóch słów.

Agmy już od czasów starożytnych były wykorzystywane przez słowiańskich kapłanów i znachorów do pracy z wewnętrznymi wibracjami. Wierzono, że wypowiadając te słowa mocy przemawia przez nas sam Bóg. Z tego powodu ich stosowanie było wręcz rutynową czynnością ludzi pragnących pomocy stwórcy czy uzdrowienia.

Te cykliczne powtarzane wyrazy ujawnią nasz wewnętrzny potencjał oraz ułatwią nam pokonywać przeciwności losu. Mantry słowiańskie nie mają semantycznego znaczenia jako inne słowa, a ich istotą jest utożsamienie się nimi jako dźwiękiem który nas wypełnia i przemienia wewnętrznie. Wypowiadając Agmy nie powinniśmy więc starać się ich zrozumieć, lub za wszelką cenę skupiać się na odpowiedniej dykcji. Należy jednak mówić z lekkością i pozwolić energetycznej sile dotrzeć do naszego wnętrza.

Jak pracować z mantrami słowiańskimi ?

Jak już wspominaliśmy, przy wypowiadaniu mantry powinniśmy przede wszystkim skupić się na dźwięku i wibracjach które ona powoduje. Aby to było możliwe konieczne jest odpowiednie przygotowanie. Z pewnością musimy być zrelaksowani, a nasze myśli wolne od codziennych problemów. Najlepiej jest po prostu usiąść wygodnie w ciszy i medytując, poczekać aż nasze ciało i umysł będą rozluźnione.

  Psychologia kolorów - jak kolory wpływają na samopoczucie?

Aby mantry przynosiły najlepszy efekt powinniśmy wypowiadać je na głos. W internecie znajdziemy jednak mnóstwo filmów z mantrami słowiańskimi, które dla wielu osób okazały się pomocne. Nagrania znakomicie nadają się również jako ćwiczenia wymowy i sposób na przygotowanie przed sesją. Serdecznie zachęcam do odsłuchania choć części nagrań które umieszczone zostały poniżej – już to może zmienić Twoje życie.

Po przygotowaniu, wybieramy jedną lub kilka mantr i zaczynamy powtarzanie. Każdą z nich powinniśmy powtórzyć kilkadziesiąt razy. Z kolejnymi powtórzeniami zauważymy, że słowa nabierają jakby innego sensu i inaczej brzmią. To oznacza, że działamy w prawidłowy sposób.

Podstawowe Agmy słowiańskie

Radaro,Daro i Slavo to najczęściej wykorzystywane słowiańskie mantry, niosące za sobą potężną energię. Poniżej przedstawiamy tabelę z efektami jakie każda z nich przynosi.

AGMADZIAŁANIE
RodaroUłatwia przepływ energii w obrębie ciała i pomaga w odbudowywaniu relacji z innymi ludźmi. Może sprawić też, że częściej będzie sprzyjało nam szczęście.
DaroWprowadza entuzjazm w naszym życiu i sprawia, że zapominamy o problemach i lekach. Powoduje również, że przepływ energii między ciałem i duchem przebiega bezproblemowo.
SławoPomaga nam wykryć przyczynę naszych problemów, przez co możemy pozbyć się złych emocji. Dodaje otwartości i wigoru w codziennym życiu.

Słowiańska mantra pomyślności

Słowiańska mantra pomyślności ma na celu poprawienie ogólnej kondycji życia w każdym jego aspekcie. Poniżej zamieściliśmy też niesamowicie hipnotyzującą muzykę z tą słowiańską mantrą.

Słowiańska mantra pomyślności
MANTRA DZIAŁANIE
Tarohoro  Sprzyja w przekazywaniu miłości i zbliżeniu dwojga ludzi. Przekazuje energię dzięki której lepiej rozumiemy sytuacje w których się znaleźliśmy, przez co stwarza warunki sprzyjające wzbogaceniu się.
Czarodoro  Uwalnia od naszych słabości i myślenia, że nie poradzimy sobie z trudną sytuacją. Pozwala myśleć pozytywnie. Sprawia, że nic nas nie ogranicza w dążeniu do celu.
Jarga  Przyciąga do nas dobra materialne oraz zdrowie. Działa również oczyszczająco i daje zastrzyk energii dla naszego ducha.
Drago  Pomaga rozwiązać problemy finansowe. Sprawi, że trafimy na odpowiednią osobą, lub po prostu skorzystamy z okazji która umożliwi nam spłatę długu lub zarobek potrzebnej kwoty pieniędzy. Dodatkowo pozytywnie wpływa na relacje damsko – męskie.
Wese  Umożliwia osiągnięcie wyznaczonych celów w postaci kariery czy sławy. Musimy jednak prawdziwie wierzyć, że to czego pragniemy ma dla nas większy sens i pozwoli na zaspokojenie innych obszarów życia niż czysto materialne.
Jaruha – Słowiańska Mantra Pomyślności

Pozostałe mantry słowiańskie

MANTRADZIAŁANIE
Zrozhden Pomaga wrócić nam do zdrowia po chorobie i rozpocząć bardziej pozytywny okres w naszym życiu.
Vear  Umożliwia zrozumienie przyczyn naszych porażek, przez co wyciągamy pomocne wnioski z każdego popełnionego błędu.
Era Sprawia, że naszej rodzinie dobrze się wiedzie – zła energia nie jest obecna w naszym domu. Stajemy się też bardziej przezorni wobec oszustów.
Radogoy Pomocna jeżeli boleśnie odczuwamy brak osób które już odeszły. Powtarzając Radogoy czujemy ich wsparcie i obecność w naszym życiu.
Kron  Czasem w naszym życiu wszystko wali się w jednym momencie, wtedy kron potrafi przerwać niefortunną serię wydarzeń.
Svyatoche Przywraca pozytywne myślenie i potrafi obrócić problemy życiowe w okazję do osiągnięcia jakiś profitów.
Zarrot  Odpowiedzialna przede wszystkim za motywację – odpowiednia jeżeli charakteryzujemy się słomianym zapałem.
Valve Sprzyja osiąganiu celów i zdobywaniu kolejnych szczebelków kariery.
Wejar Pomaga nam odkryć swoje prawdziwe “ja”. Dzięki niej zrozumiemy czego naprawdę chcemy w życiu, a czego się boimy. Idealna jeżeli czujemy się bezradni i zagubieni.
Zargo  Wytwarza energię dzięki której trafimy na odpowiedniego partnera. Sprawi też, że częściej będziemy mieć szczęście.
Gara  Przyzywa siły które pomogą nam zażegnać problemy.
Raga Daje nam siłę w walce – zarówno tej fizycznej jak i psychicznej.
YargaPomaga nam ustabilizować nasze życie. Sprawi, że będziemy twardo stąpali po ziemi
Jarun  Pobudza rozum do działania i sprawia, że zrozumiemy nasze miejsce we wszechświecie. Pogodzimy się też z naszym przeznaczeniem.
Urra  Mantra wiedzy i kreatywności która sprawi, że będziemy z łatwością wpadać na nowe pomysły, umożliwiające rozwiązanie trapiącego nas problemu.

Nie należy wypowiadać wszystkich mantr słowiańskich jedna po drugiej. Wykorzystujmy słowiańską mantrę pomyślności i podstawowe Agmy, a w razie potrzeby wybierzemy maksymalnie 5 z pozostałych dźwięków.

sklep myslczlowieku
  Pranayama - Co To Jest i Jak Działa?
JARUHA – Słowiańska Mantra Zdrowia

About Daniel Nurek

Nazywam się Daniel Nurek i jestem absolwentem Historii, który ciągle uwielbia poszerzać swoją wiedzę. Intrygują mnie nieznane kultury i sprawy niewyjaśnione, dlatego lubię pisać o rzeczach które innym wydają się dziwne lub wręcz nierealne. Uważam, że ciało i dusza człowieka skrywają przed nami wiele sekretów, które nieustannie staram się poznawać.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *