Linia małżeństwa na dłoni

Linia małżeństwa na dłoni – znaczenie i umiejscowienie

Chiromancja, czyli odczytywanie znaków na naszej dłoni pozwala na odczytywanie losów i naszych predyspozycji. Niewielką, lecz skrywającą wiele informacji o naszym związku jest linia małżeństwa. Zobacz co oznacza kiedy jest prosta, wygięta, długa lub rozwidlona, oraz czy warto się przejmować kiedy nie występuje w ogóle.

Umiejscowienie i znaczenie linii małżeństwa

Linia małżeństwa na dłoni stanowi odzwierciedlenie stanu naszego małżeństwa lub po prostu bardzo bliskiej relacji z drugą osobą, a także obrazuje nasze podejście do kwestii miłości. Analiza tej linii jest również używana do odczytywania przyszłości związku i jego niektórych aspektów. Jest umiejscowiona minimalnie poniżej podstawy małego palce i u wielu osób jest słabiej zauważalna niż inne linie. U niektórych ludzi nie występuje wcale, a u innych możemy zauważyć ich kilka. Ponad nią znajduję się linia dzieci.

Długość, kształt i kierunek linii małżeństwa  pozwoli nam ocenić niektóre aspekty Twojego związku.  Pamiętaj, że to jedynie predykcje, które nie zawsze muszą się sprawdzić – nie załamuj się więc jeśli odczytasz coś negatywnego, oraz nie popadaj w zbytnią euforię przy optymistycznych wynikach. Pójście na łatwiznę w Twoim związku nigdy nie przyniesie pozytywnych rezultatów

Długość linii

Długa linia małżeństwa
Długa linia małżeństwa

Długa linia – Długa, prosta linia małżeństwa to bardzo pozytywny znak, ponieważ zwiastuje głęboką i długo trwającą miłość. Jeżeli zauważamy na swojej dłoni długą i wyraźną linie małżeństwa, to z natury jesteśmy namiętni ale również delikatni w relacjach, potrafimy też zbudować szczęśliwą rodzinę. Długa linia może być też zwiastunem stworzenia relacji z naszą bliźniaczą duszą, co będzie pełnym spełnieniem. Dla ludzi z taką linią zawarcie małżeństwa bywa też pewnego rodzaju dopalaczem w karierze – osiągają sukcesy na polu zawodowym i czują się spełnieni.

Krótka linia małżeństwa
Krótka linia małżeństwa

Krótka linia – Jeżeli Twoja linia jest krótsza to już mniej optymistyczny znak i może świadczyć o braku pasji i namiętności do drugiej osoby. Jeżeli jest również bardzo płytka, to mówi o braku cierpliwości w związku, który uniemożliwia głębokie uczucie i często jest niszczycielem związków.

  Kalendarz księżycowy – czy warto go mieć?

Zakrzywienie linii

Zakrzywienie linii małżeństwa
Zakrzywiona linia małżeństwa

Zakrzywienie do dołu – Jeżeli koniec linii znajdujący się bliżej środka dłoni jest zakrzywiony w dół to bardzo smutny znak. Zazwyczaj mówi on, że Twój partner umrze szybciej niż Ty. Najgorsze wydaje się jednak nagłe zakrzywienie ku dołowi – może to mówić śmierci naszego partnera w wypadku lub innym zdarzeniu losowym. Jeżeli linia zakrzywiona do dołu dotyka znajdującej się pod nią poprzecznej linii (linia serca), to może być to zwiastun poważnych kryzysów małżeńskich i potyczek mentalnych ze swoim partnerem. Często kryzys jest nie do pokonania i prowadzi do rozwodu.

Zakrzywienie do góry – Zakrzywienie końcówki linii do góry wskazuje na naszą stałość w uczuciach i stabilne życie małżeńskie. W małżeństwie takiej osoby nie występują kłótnie oraz niejasności o finanse i kwestie majątkowe. W tym przypadku im zakrzywienie ku górze jest mocniejsze, tym bardziej szczęśliwe małżeństwo uda nam się stworzyć.

Rozwidlenie linii

Rozwidlona linia małżeństwa
Rozwidlona linia małżeństwa

Jeżeli linia jest rozwidlona po wewnętrznej lub zewnętrznej stronie dłoni to mówi o podziale w naszym związku. Najprawdopodobniej doświadczymy separacji lub rozstania. Zazwyczaj wielkość tego rozwarstwienia mówi nam o skali problemu – jeżeli jest małe to świadczy jedynie o tymczasowej rozłące z partnerem i powrocie po pewnym czasie, natomiast duże to zazwyczaj rozwód lub rozstanie definitywne. Często nie możemy się pogodzić z takim rozstaniem i przez wiele lat żyjemy z pytaniem co zrobiliśmy źle.  

Liczba linii

Wiele linii małżeństwa
Wiele linii małżeństwa

Jeśli w Twoim przypadku występuje kilka linii, to do odczytywania możesz wybrać tą najdłuższą i najbardziej wyraźną. Analizując ilość linii możemy możemy zauważyć o wiele więcej.

Brak linii małżeństwa – Brak linii małżeństwa mówi, że nie mamy silnego pragnienia miłości i nie potrzebujemy jej do szczęścia. Nie oznacza to, że nie potrafimy stworzyć udanego związku, jednak będzie to przynajmniej w pewnym stopniu relacja platoniczna (opierająca się na przyjaźni oraz porozumieniu duchowym, bez cielesnego pociągu). Z reguły jednak, małżeństwo nie jest dla takich osób priorytetem i preferują one poświecenie się karierze oraz swoim hobby. Pamiętaj, ze jeżeli jesteś młodą to Twoja linia życia może się jeszcze ukształtować .

  Tarot - co to jest i jak działa?

Jedna linia małżeństwa – Taki wariant występuje dość często i stanowi potwierdzenie, że wszystko z nami ok i jesteśmy w stanie stworzyć szczęśliwy związek i małżeństwo. Zgodnie z wyżej opisanymi właściwościami, jej dokładny wygląd opowie nam bardziej szczegółowo o życiu w związku i jego przyszłości.

Dwie linie małżeństwa – W przypadku dwóch linii musimy rozróżnić kilka wariantów:

● Jeżeli obie linie biegną do siebie równolegle i są tej samej długości, oznacza to, że w naszym małżeństwie często dochodzi do zwrotów i jakość relacji ulega nieustannym pogorszeniom i polepszeniom. W niektórych przypadkach może to oznaczać nawet rozstania i powroty.
● Jeżeli linie są równoległe, ale mają różne długości to znaczy, że masz predyspozycje do popadania w miłosne trójkąty. To sytuacja, kiedy oprócz naszego życia w związku darzymy uczuciem również inną osobę. Nie oznacza to jednak, że kochamy już naszego stałego partnera.
● Sytuacja kiedy linie nie są równoległe mówi że, prędzej czy później w naszym małżeństwie dojdzie do separacji lub rozwodu.

Trzy linie małżeństwa – Potrójna linia mówi, że mamy trudności z ustabilizowaniem związku i ciężko nam przyjąć jego koncepcję i zachowanie czystości. Chociaż kontakty z płcią przeciwną nawiązujemy z duża łatwością i wydajemy się dobrymi partnerami, to jednak z czasem postępuje stopniowe wypalanie relacji, co zazwyczaj prowadzi do rozstania.

Cztery linie małżeństwa – Podobnie jak w przypadku trzech linii – masz romantyczny charakter, jednak tutaj jesteś jeszcze mniej stała/y w uczuciach i spokojne życie nie sprawia Ci przyjemności. Duża skłonność do romansów sprawia, że to w przelotnych znajomościach znajdujesz najwięcej przyjemności.

sklep myslczlowieku

.

About Daniel Nurek

Nazywam się Daniel Nurek i jestem absolwentem Historii, który ciągle uwielbia poszerzać swoją wiedzę. Intrygują mnie nieznane kultury i sprawy niewyjaśnione, dlatego lubię pisać o rzeczach które innym wydają się dziwne lub wręcz nierealne. Uważam, że ciało i dusza człowieka skrywają przed nami wiele sekretów, które nieustannie staram się poznawać.

1 komentarz do “Linia małżeństwa na dłoni – znaczenie i umiejscowienie”

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *