Linia dzieci na dłoni

Linia dzieci na dłoni czy na nadgarstku? Jak odczytywać?

Pewnie nie raz słyszałaś o czytaniu z dłoni. Z reguły kojarzy nam się ono z cygankami i przepowiadaniem przeszłości, lecz w rzeczywistości stanowi istotny element w wielu kulturach i jest znane jako chiromancja. Niewielką linią skrywającą wiele informacji jest linia dzieci na dłoni. Zobacz jak ją odczytywać i sprawdź ile dzieci jest Ci pisanych.

Gdzie znajduje się linia dzieci

Linia, a właściwie linie dzieci, są pionowymi kreskami poniżej podstawy małego palca i powyżej linii małżeństwa (takie połącznie wydaje się logiczne). Nie są one dobrze widoczne, więc czasami odczytywane znaki są bardzo subtelne. W chińskiej chiromancji wskazują one liczbę dzieci oraz szczegóły ich dotyczące. Linie interpretuje się od dołu do góry. Jak można się domyślać -liczba linii sugeruje liczbę dzieci, jakie będziemy mieli.

Linie, które widać wyraźnie i są głęboko zaznaczone, wskazują na narodziny synów, podczas gdy krótkie, wąskie i płytkie linie sugerują narodziny córek. Niestety z liniami dzieci na dłoni wiąże się również nieprzyjemna przepowiednia – jeśli na linii pojawia się przerwanie, to sugeruje to poronienie ciąży lub utratę dzieci z innych powodów.

Niektórzy specjaliści rozdzielają interpretację dla kobiet i mężczyzn według poniższego:

  • Przy występowaniu u mężczyzn: Jeśli mężczyzna ma dobrze widoczne linie dzieci na dłoni, oznacza to, że jego dzieci będą zdrowe; jeśli linie są niejasne lub mieszają się z innymi liniami, wskazuje to na słabe i chore dzieci.
  • Przy występowaniu u kobiet: Jeśli kobieta ma linie dzieci na dłoni, zwykle odnosi się ona do ilości i wyglądu dzieci

Mimo wszystko, dużo bardziej popularna jest klasyczna interpretacje, ujednolicona w przypadku obu płci.

  Psychologia kolorów - jak kolory wpływają na samopoczucie?

W niektórych kulturach zamiast linii na dłoni, istnieje termin – linia dzieci na nadgarstku. Najbardziej rozpowszechniona chiromancja chińska nic nie mówi w tym temacie, jednak niektóre źródła podają, że interpretacja była banalnie prosta. Według niej, liczbę dzieci nam zapisanych możemy odczytać podczas zginania nadgarstka w dół, pod kątem 90 stopni. Ilość linii jaka pojawi się wtedy poniżej nadgarstka miała świadczyć o ilości dzieci jaką będzie nam dane mieć.

Wygląd linii dzieci, a przesłanie

Jeżeli dwie linie są mocno zbliżone do siebie to mówią one, że w naszym życiu pojawią się bliźniaki. Jest to często trudne w interpretacji z uwagi na niewielki rozmiar i słabą widoczność linii.

zbliżone linie dzieci na dłoni
zbliżone linie dzieci

Głębokie i dobrze widoczne linie mówią o chłopach.

Słabo widoczne i wąskie linie to zwiastun dziewczynek.

Rozwidlenie linii w dolnej części to negatywny znak, mówiący że nasze dzieci będą słabe i często zmagały się z chorobami. Mogą na to wskazywać również wszelkiego rodzaju wysepki i skazy pojawiające się na linii.

Rozwidlenie dołu - linia dzieci na dłoni
Rozwidlenie dolnej części

Rozwidlenia albo wysepki w górnych częściach przepowiadają problemy wychowawcze z naszymi pociechami. Dziecko będzie trudno nam okiełznać i podporządkować.

Linia dzieci na nadgarstku - rozwidlenie u góry
Rozwidlenie górnej części

Wszelkie przekrzywienia i zagięcia linii mówią o nieodpowiedniej postawie naszych dzieci. Mogą one mieć problemy z otyłością lub wszelkie inne schorzenie utrudniające poruszanie się.

Pofałdowane linie dzieci
Pofałdowane linie dzieci

Czy nasz wiek ma znaczenie przy odczytywaniu?

Istnieją na ten temat różne zdania. Jedna strona pozostaje przy założeniu, że odczytywać linie dzieci powinniśmy dopiero kiedy osiągniemy wiek rozrodczy. Wcześniej owe linie mają być niewidoczne lub widoczne bardzo słabo. Tak samo w przypadku osób, które już nie mogą mieć dzieci. Bardziej popularne spojrzenie mówi jednak, że wszystko jest zapisane w naszych dłoniach już od najmłodszych lat, więc nie ma znaczenie czas ich interpretacji. To co może nam pomóc w odczytywaniu to zwrócenie uwagi na nasz dotychczasowe potomstwo. Przykładowo, jeżeli masz już dwójkę dzieci i zastanawiasz się czy jest pisane Ci kolejne, to skupiasz się na znalezieniu przynajmniej dwóch poziomych kresek. Potem sprawdzasz czy w ich pobliżu znajdują się kolejne.

  Kalendarz księżycowy – czy warto go mieć?

Co jeśli nie widzisz linii dzieci na dłoni?

Chociaż ilość linii dzieci na dłoni świadczy o przeznaczonej nam ilości pociech to ich brak nie musi jednoznacznie braku potomstwa. Jeśli linii brakuje (lub są one ledwo widoczne) na dłoni kobiety, może to oznaczać, że nie jest ona zwyczajnie zainteresowana posiadaniem dziecka i może nie czuć bliskości z dziećmi. Może istnieć inny powód, taki jak trudności w znalezieniu odpowiedniego partnera. W niektórych przypadkach mogą to być tylko przesłanki, mówiące o tym że nie potrzebujemy potomstwa lub z różnych przyczyn nie chcemy lub nie powinniśmy go mieć. Zycie może potoczyć się jednak w różnych kierunkach.

sklep myslczlowieku

Czy linie dzieci są wiarygodnym wskaźnikiem?

Na początek należy pamiętać, że linie dzieci są zazwyczaj cienkie i słabo widoczne i może dochodzić do błędów w ich interpretacji. Ale czy linie są niezawodne? Oczywiście nie można im wierzyć w 100% procentach bo o liczby dzieci decydujemy tylko my sami. Najzdrowszym podejściem jest traktowanie tego jako wróżby mówiącej co będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem lub jeżeli się zdecydujemy mieć dzieci, to ile ich będzie czy jak będą wyglądały.

About Daniel Nurek

Nazywam się Daniel Nurek i jestem absolwentem Historii, który ciągle uwielbia poszerzać swoją wiedzę. Intrygują mnie nieznane kultury i sprawy niewyjaśnione, dlatego lubię pisać o rzeczach które innym wydają się dziwne lub wręcz nierealne. Uważam, że ciało i dusza człowieka skrywają przed nami wiele sekretów, które nieustannie staram się poznawać.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *