Liczby mistrzowskie - Mistrzowska 11

Mistrzowska 11, 22, 33, 44 – Liczby mistrzowskie w numerologii: Sprawdź swoją wibrację.

Jeżeli liczba mistrzowska jest Twoim numerologicznym określeniem to jesteś osobą wyjątkową. Swoją numerologiczną liczbę poznajemy poprzez odpowiednie zsumowanie cyfr daty urodzenia. Osoby którym w numerologii odpowiada Mistrzowska 11, 22, 33 i 44 charakteryzują się ponadprzeciętną wrażliwością duchową i wyjątkowymi cechami.

Co to jest wibracja urodzenia ?

Według numerologii, data i godzina urodzenia ma ogromne znaczenie w kontekście naszej duchowości oraz tego jakimi ludźmi jesteśmy. Każdemu człowiekowi w dniu narodzin przypisywana jest odpowiednia wibracja, skojarzona z chwilą przyjścia na świat. Poznając swoją numerologię a tym samym wibrację, możemy dowiedzieć się jakie są nasze mocne i słabe strony oraz odpowiedzieć sobie na pytanie – “jak być szczęśliwym ?”

Kiedy stoimy przed dylematami życiowymi i podejmujemy istotne dla nas decyzje, to wibracje liczb mogą okazać się istotną wskazówką. Z odpowiednią wiedzą nie będziemy tworzyć konfliktu z naszymi wibracjami, a w pełni wykorzystamy ich potencjał do samorozwoju.

wibracja urodzenia

Jak obliczyć swoją numerologiczną wibrację ?

Obliczanie swojej wibracji urodzenia jest banalnie proste i trwa kilka chwil. Jedyne co musimy zrobić to zsumować wszystkie cyfry naszego urodzenia np:

  • 13.03.1986 = 1+3+0+3+1+9+8+6 = 31 = 3 + 1 = 4 – Osoba z wibracją liczby 4

Zauważ, że po pierwszym sumowaniu otrzymaliśmy liczbę 31 – ją również sumujemy dla otrzymania pojedynczej cyfry. W obliczeniach występuje jednak jedna reguła, zobacz jaka:

  • 20.03.1986 = 2+0+0+3+1+9+8+6 = 29 = 2 + 9 = 11 – Osoba z wibracją liczby 11

Jak widać na przykładzie, liczba 11 nie została zredukowana do 1+1 = 2. Dzieje się tak ponieważ 11 to jedna z czterech liczb mistrzowskich których nie redukujemy. Więcej na ten temat dowiesz się poniżej.

Liczby mistrzowskie – co to ?

Liczby mistrzowskie to wyjątkowy obszar w numerologii do którego zaliczamy 11, 22, 33 oraz 44. Osoby uradzone pod ich wibracjami odznaczają się wysokim poziomem rozwoju duchowego i wyższą świadomością niż przeciętny człowiek, a w życiu kierują się określonymi wzorcami.

Ludzie z liczbą mistrzowską w dacie urodzenia obdarzeni są tzw. “starą duszą“, która nabyła nabyła doświadczenia i dojrzałość w swoich poprzednich wcieleniach. Uważa się, że tacy ludzie są powołani do wyższych celów i muszą wykorzystywać swoją wiedzę dla poczucia się spełnionym człowiekiem.

  Częstotliwość 528 Hz - wibracja miłości na skali Solfeggio

Liczba Mistrzowska 11

Mistrzowska 11

Osoby spod znaku znaku mistrzowskiej 11 obdarzone są nadzwyczajną intuicją oraz z łatwością przychodzi im odczytywanie emocji i zamiarów innych ludzi, przez to odczuwają też potrzebę pomocy drugiemu człowiekowi. Urodzeni pod wibracją 11, często jako swoje życiowe zajęcie wybierają zawody skupiające się na bezpośrednim kontakcie z ludźmi i pomocy im np. psycholog. Zwykle nie zależy im na rozgłosie i działają w pełni bezinteresownie.

Mistrzowska 11 określa też osoby czujące się bardzo niekomfortowo będąc w konflikcie z innymi ludźmi, bądź będąc jego świadkiem. Potrafią za to bardzo dobrze łagodzić spory międzyludzkie przez wprowadzanie spokoju i działanie jako rozjemca stron. Cechuje je także trafne przewidywanie przyszłości. Na podstawie swoich duchowych doświadczeń mistrzowska 11 potrafi przewidzieć jaki będzie dalszy rozwój danej sytuacji, a intuicja rzadką ją zawodzi.

Chociaż 11 są mocno uduchowione, to z reguły nie dają tego po sobie poznać. Są świadome swojej wyjątkowości, lecz nie zawsze w pełni wykorzystują drzemiący w nich potencjał z uwagi na na hamującą ich skromność.

Mistrzowska 11 owocuje również zwiększoną kreatywnością i pomysłowością. W swoim życiu, jedenastki lubią zdobywać wiedzę. Szczególnie interesuje ich temat ludzkiego istnienia, zarówno pod względem fizycznym jak i duchowym.

Problemem leżącym w naturze jedenastek jest silne sugerowanie się opinią drugiej osoby. W niektórych przypadkach doprowadza to do sytuacji gdzie silnie ograniczają swój rozwój i możliwości w obawie przed odniesieniem porażki w oczach innych ludzi. Jeżeli doświadczą niepowodzenia stają się jeszcze bardziej wycofani i niechętni do podejmowania kolejny prób.

Liczba Mistrzowska 22

Mistrzowska 22

22 to kolejna mistrzowska liczba. Osoby urodzone pod wibracją liczby 22 to tzw. architekci, ponieważ bardzo szczegółowo potrafią zaprojektować i wdrożyć w życie swój plan.

Podobnie jak mistrzowskie 11 są ponadprzeciętnie kreatywne, a do tego mają zmysł praktyczny. Potrafią z łatwością realizować swoje plany, jaki i pomagać innym przez mentorowanie i dowództwo nad projektem. Umiejętnie pomagają nie tylko w kwestii praktycznych działań, ale również podtrzymują zapał w innych i ich motywują.

Wierzą w potencjał swojego umysłu. Nawet jeżeli dane przedsięwzięcie rodzi problemy to potrafią dostrzec w tym pozytywy i naukę na przyszłość. Mistrzowskie 22 nigdy nie umniejszają innym ludziom ich możliwości i wierzą, że kluczem do sukcesu jest praca zespołowa.

  12 Praw Wszechświata - Uniwersalne zasady

Ludzi pod wibracją 22 przeraża natomiast perspektywa braku wiedzy. Jeżeli czują, że rozwiązanie danego problemu leży w ich zasięgu ale są blokowani przez brak wiedzy, to często doprowadza ich to do obłędu i wręcz depresyjnych stanów.

Liczba Mistrzowska 33

Mistrzowska 33

Mistrzowskie 33 są bardzo podobne do 11. Można powiedzieć, że ich głównym celem życiowym jest pomoc i rozwiązywanie problemów innych ludzi. Zawsze swoją osobę stawiają na drugim miejscu i nie zależy im na odczuwaniu komfortu.

Zamiary numerologicznej 33 zawsze są czyste i prawdziwe. Jako że, nigdy nie myślą egoistycznie to wokół nich zazwyczaj przebywają ludzie szczęśliwi i dowartościowani. Można powiedzieć, że wpływają wręcz kojąco na drugiego człowieka, niszcząc jego negatywne emocje a w zamian napełniając go nadzieją.

Wibracje liczby 33 oznaczają wewnętrzny spokój oraz wyczuwanie emocji innych ludzi nawet bez słów. W głębi ducha czują, że ofiarowanie innym dobra jest ich przeznaczeniem. Problemem w ich bycie jest zapominanie o sobie, przez co często doświadczają jedynie życia innych zapominając o swoim.

Liczba Mistrzowska 44

Mistrzowskie 44 to osoby z bardzo silnym charakterem i mocno rozwiniętą sferą duchową. Nie lubią pozostawiać niczego przypadkowi i są mocno zdeterminowani w dążeniu do celu.

sklep myslczlowieku

Bardzo istotna jest dla nich sfera zawodowa i dbanie o swoje finanse. Kariera i awanse to dla nich nieodłączny element istnienia na tym świecie. Są predysponowane do zasiadania na kierowniczych stanowiskach i zarządzania grupami ludzi. Osoby te są bardzo cierpliwe i nie dają ponieść się emocjom, a drobne przeciwności losu nie stanowią dla nich problemu.

Chociaż kariera jest dla nich najważniejsza, to nie zapominają o rodzinnie i przyjaciołach. Muszą czuć jednak, że ich rozwój idzie w dobrym kierunku, a dopiero wtedy odnajdują się w społeczeństwie i niosą pomoc innym.

Zagrożeniem dla mistrzowskiej 44 może być “palenie za sobą mostów” w dążeniu do wyznaczonych celów. Pokonując napotkane problemy może wchodzić w konflikt z innymi ludźmi i podejmować kroki których później będzie żałować.

About Daniel Nurek

Nazywam się Daniel Nurek i jestem absolwentem Historii, który ciągle uwielbia poszerzać swoją wiedzę. Intrygują mnie nieznane kultury i sprawy niewyjaśnione, dlatego lubię pisać o rzeczach które innym wydają się dziwne lub wręcz nierealne. Uważam, że ciało i dusza człowieka skrywają przed nami wiele sekretów, które nieustannie staram się poznawać.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *