Godzina urodzenia - co mówi

Co godzina urodzenia mówi o nas samych?

Nasza godzina urodzenia może dużo powiedzieć o cechach osobowości, temperamencie i naturze. Ma ona ogromne znaczenia zarówno w astrologii jak i numerologii, podobnie jak dzień naszego przyjścia na świat. Sprawdź czy godzina urodzenia faktycznie określa Twoją osobowość i to jakim człowiekiem jesteś.

Dlaczego godzina urodzenia jest istotna ?

Osoby zainteresowane numerologią więdzą, że data a nawet godzina urodzenia ma ogromne znaczenie w obliczu naszej duchowości oraz tego jakimi ludźmi jesteśmy. Każdemu z nas w dniu narodzin przypisywana jest jakaś wibracja, skojarzona z momentem przyjścia na świat. Poznając swoją numerologiczne “ja”, dowiemy się jakie są nasze mocne i słabe strony oraz nauczymy się być szczęśliwymi.

Godzina urodzenia od 00:00 do 02:00

Urodzeni w tym przedziale ciągle szukają zmian i różnorodności. Posiadają w sobie nieodpartą chęć zdobywania wiedzy i potrzebują świadomości wszystkiego co się wokół nich dzieje. Sami nie lubią jednak zdradzać zbyt wielu szczegółów o sobie. Są bardzo bystrzy i łatwo uchwycają rzeczy które nie zostały powiedziane wprost. Ich rodzina i najbliżsi przyjaciele stanowią dla nich wyjątkową wartość i na każdym etapie życia starają się ich wspierać. Takie osoby są zazwyczaj bardziej podatne na wpływy i opinie otoczenia dlatego bywa, że trudno skupić się im na samym sobie i dążyć do zaspakajania wewnętrznych potrzeb.

Godzina urodzenia od 02:00 do 04:00

Mówi się, że osoby urodzone w tym przedziale czasowym są skazani na osiąganie sukcesów i zaspakajanie wszystkich swoich zachcianek. Zaplanowane cele życiowe przychodzą do nich nadzwyczaj łatwo. Wiedzą jak rozmawiać z ludźmi i potrafią przekonać ich do swoich racji. Z tego powodu są świetnymi liderami, a zarządzanie innymi ludźmi nie stanowi dla nich problemu. Takie osoby łatwiej ulegają pokusie materialnych korzyści i nie potrafią odmawiać sobie coraz to nowszych gadżetów. Z drugiej strony cenią sobie kontakt z natura i raz na jakiś czas potrzebują resetu w odosobnieniu.

Godzina urodzenia od 04:00 do 06:00

To silne osobowości, które cechuje pewność siebie i świadomość swojej wartości. Im trudniejsze wyzwania stawia przed nimi życie tym lepiej, bo to najbardziej ich napędza do działania. W życiu uparcie dążą do wyznaczanych celów i cenią sobie prostotę i uczciwość w działaniu. Lubią być w centrum uwagi, a uznanie w oczach innych ludzi są jednymi z najważniejszych wartości. Takie osoby często wybierają kariery w służbach mundurowych.

  Częstotliwość 528 Hz - wibracja miłości na skali Solfeggio

Godzina urodzenia od 06:00 do 08:00

Ludzie urodzeni między 6 i 8 godziną to urodzeni liderzy, którzy mają umiejętność wpływania na otoczenie. Inne osoby uważają ich tajemniczych ponieważ nigdy nie zdradzają łatwo swojego prawdziwego oblicza. Podświadomie dominują innych. Nieustanna potrzeba rozwoju i bycia akceptowanymi pcha ich do wyznaczania ambitnych celów. W ich życiu często pojawiają się zwroty akcji sprawiające, że stają się jeszcze silniejszymi osobami, chociaż trudne momenty życiowe są źródłem ogromnej frustracji. Zachowanie chłodnego umysłu przy wyborach życiowych jest dla nich priorytetem.

Godzina urodzenia a osobowość

Godzina urodzenia od 08:00 do 10:00

To osoby z filozoficzną duszą dla których bardzo istotny jest wewnętrzny spokój. Starają się trzymac z daleka od konfikltów i konfrontacji z innymi. Kierują się powiedzeniem “żyj i pozwól żyć innym”. Potrafią jednak być bardzo uparci jeżeli na czymś im zależy. To ludzie towarzyscy i wrażliwi, którzy są świadomi potrzeb innych ludzi. Przez innych postrzegani jako bardzo przyjaźni i potrafiący dogadać się z osobami w każdym przedziale wiekowym czy z różnych kultur.

Godzina urodzenia od 10:00 do 12:00

Urodzeni między 10 a 12 godziną to osobowości z optymistycznym spojrzeniem na życie. Jednocześnie bardzo ważna jest dla nich samodyscyplina. Są swoimi najgorszymi krytykami. Ponieważ są bardzo świadome co do swoich mocnych i słabych stron oraz celów, nikt nie może powstrzymać ich przed osiągnięciem tego, czego pragną. Uznanie w oczach innych działa jak katalizator motywujący ich do osiągania celów. Takie osoby często dobrze radzą sobie w dziedzinach artystycznych.

Godzina urodzenia od 12:00 do 14:00

Takie godziny urodzenia cechują osoby bardzo energiczne i kreatywne. Są ambitne i odpowiedzialnie. Można powiedzieć, że jasno wiedzą czego chcą od życia i są gotowe posunąć się naprawdę daleko aby osiągnąć swoje cele. Uparte dążenie do sukcesu stwarza im wiele możliwości do zarobku, który nie jednak jest dla nich najważniejszy. Kochają podróże i często osiedlają się w miejscach położonych daleko od lokacji ich narodzin. Odnajdują się w nauczaniu innych ludzi, jako trenerzy, przewodnicy lub doradcy.

Godzina urodzenia od 14:00 do 16:00

Mają wrodzoną ciekawość połączoną z wielkimi ambicjami, które pozwalają im korzystać z wielu dobrodziejstw życia. To osoby energiczne i spontaniczne z natury. Wolą życie pełne przygód i niespodzianek. Wyzwania motywują i popychają ich do nowych osiągnięć. Źle znoszą porażki i niepowodzenia. Dobrze radzą sobie w karierze związanej z finansami, księgowością i bankowością. Są elastyczni i łatwo dogadują się z innymi ludźmi, a dzięki determinacji z dużą łatwością przychodzi im pokonywanie życiowych przeszkód.

  Pola morficzne i rezonans morficzny - co to jest?

Godzina urodzenia od 16:00 do 18:00

Urodzeni w tym przedziale czasowym to ludzie emocjonalni i mocno wierzący w miłość. Chociaż nie zawsze wyrażają swoje emocje otwarcie to jednak są bardzo wrażliwi na wszystko co ich otacza. Można powiedzieć że to łagodne i troskliwe osoby, które nie przechodzą obojętnie obok drugiego człowieka. Mają optymistyczne ale również realistyczne podejście do życia. Są bardzo opiekuńczy wobec swoich bliskich i nieustannie starają się pielęgnować tą relacje. Doradzanie i nauczanie innych przychodzi im z łatwością.

Godzina urodzenia od 18:00 do 20:00

To osoby raczej wyluzowane ,nie skupiające się na nie istotnych kwestiach. Łatwo wyczuwają i rozumieją emocje innych ludzi którzy instynktownie do nich przywierają. Pogodne usposobienie i umiejętności efektownego koordynowania i zarządzania, czyni ich dobrymi liderami. Przebywanie w stresujących środowiskach jest dla nich bardzo uciążliwe ponieważ nie zawsze dobrze radzą sobie z naciskam innych ludzi. Często nie mogą odnaleźć się w kraju swojego urodzenia, dlatego emigrują w poszukiwaniu szczęścia i spełnienia.

Godzina urodzenia od 20:00 do 22:00

Ich pewna siebie i dominująca postawa jest widoczna już od dzieciństwa. Są to osoby radosne i ceniące niezależność. Tacy ludzie szukają doskonałości we wszystkim co robią dlatego bywa, że współpraca z nimi jest mocno uciążliwa. Zawsze starają się kończyć to co rozpoczęli ponieważ nie lubią zostawiać rozgrzebanych prac. Często sprzyja im szczęście i mają umiejętność łatwego przeskalowania swojego hobby w udany biznes.

sklep myslczlowieku

Godzina urodzenia od 22:00 do 00:00

Urodzeni w tych godzinach to osoby starające się zaplanować każdy swój wybór w taki sposób aby przynosił maksymalne korzyści w przyszłości. Podejmowanie ryzyka jest dla nich rzadkością, ponieważ nie lubią niepewności. Są punktualni i zawsze dotrzymują słowa, a ich wysiłki są skierowane na zapewnienie bezpiecznej i wygodnej przyszłości sobie i ich bliskim. Sumienność i konsekwencja pozwalają im osiągać duże sukcesy w życiu zawodowym.

About Daniel Nurek

Nazywam się Daniel Nurek i jestem absolwentem Historii, który ciągle uwielbia poszerzać swoją wiedzę. Intrygują mnie nieznane kultury i sprawy niewyjaśnione, dlatego lubię pisać o rzeczach które innym wydają się dziwne lub wręcz nierealne. Uważam, że ciało i dusza człowieka skrywają przed nami wiele sekretów, które nieustannie staram się poznawać.

1 komentarz do “Co godzina urodzenia mówi o nas samych?”

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *