Liczby karmiczne - co to jest

Liczby karmiczne i dług karmiczny- co to jest?

Liczby karmiczne to 13, 14, 16, 19 oraz 26. Chociaż niosą one za sobą niekorzystne dla nas przesłanie, to jednak ich zauważenie może wnieść wiele wartości do naszego życia i pomóc zrozumieć dlaczego osiągamy porażki w niektórych jego obszarach. Jak sama nazwa wskazuję – mówią one, że spoczywa nad nami jakaś karma, za czyny popełniane w poprzednich wcieleniach. Teraz te zachowania wracają do nas w postaci pecha, ograniczeń i różnego rodzaju trudności. Zobacz co dokładnie oznaczają liczby karmiczne i jak rozwiązać problem na który wskazują.

Co to są liczby karmiczne i dług karmiczny

W numerologii wszystkie liczby i cyfry wiążą się z szczególną symboliką. Każda z nich ma swoją wibrację i zastosowanie w naszym życiu. Poznając liczby skojarzone z naszą osobą, możemy rzucić światło na duchowość, przeznaczenie, a nawet podświadome zmagania. Każdy człowiek ma zapisane pewne liczby w swoim portrecie numerologicznym, jednak niektórzy z nas mają również tak zwane liczby karmiczne lub liczby długu karmicznego.

Żeby zrozumieć czym są te liczby, powinniśmy najpierw pojąć czym jest dług karmiczny. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju kara za wszystkie złe rzeczy jakie dokonała na nasza dusza w poprzednich wcieleniach. Dług karmiczny blokuje nasz rozwój duchowy i jedynym sposobem na przejście dalej jest spłacenie tego długu. Konsekwencji niespłaconego długo doświadczamy regularnie w naszym codziennym życiu. Mogą to być problemy w sprawach miłosnych, trudności w realizacji celów, zły nastrój – i wiele innych. To właśnie w liczbach karmicznych zapisany jest nasz dług i z ich pomocą możemy ustalić źródło naszych problemów.

Portret numerologiczny

Jak już wspomnieliśmy powyżej – to właśnie pojawienie się liczb karmicznych w naszym portrecie numerologicznym powinno wzbudzić nasze zainteresowanie tematem. Warto wyjaśnić więc, co dokładnie kryje się pod tym terminem?

Portret to jedno z podstawowych narzędzi wykorzystywanych w numerologii do analizowania osobowości człowieka, jego przeszłości i przyszłości. Wylicza się w odniesieniu do naszego imienia, nazwiska oraz daty urodzenia. Samo tworzenie portretu można zrealizować na kilka sposobów. W Internecie z łatwością możemy znaleźć specjalne kalkulatory, które wyliczą wszystko za nas.

  Pola morficzne i rezonans morficzny - co to jest?
Karma człowieka

Liczby karmiczne – znaczenie

Występuje 5 liczb karmicznych, przy czym pojawienie się każdej z nich skutkuje innymi objawami. Zobacz jakie stoją za nimi przesłania i jak sobie poradzić z karmą zawartą w tych liczbach – 13, 14, 16, 19, 26.

13 – Problemy z pracą i finansami

Przyczyna: Liczba 13 wskazuje na lenistwo w poprzednich wcieleniach i chęć funkcjonowania oraz osiągania korzyści minimalnym nakładem sił, żyjąc na koszt innych.

Objawy: Taki dług objawiał się będzie problemami w obszarach zawodowych oraz ogólnie problemami z pieniędzmi. Każda wykonywana praca szybko przestaje być satysfakcjonująca, a przy chęci jej zmiany napotykamy problemy ze znalezieniem nowego stanowiska. Często zmieniamy pracę, jednak nie zauważamy poprawy. Z reguły jesteśmy niezadowoleni z warunków finansowych na jakich przyszło nam pracować.

Rozwiązanie: Nie ma tutaj złotego środka. Powinniśmy za wszelką cenę starać się docenić każdą pracę i traktować ją z szacunkiem. Bez względu na to jak nieprzyjemna jest dla nas dana praca, powinniśmy wykonywać ją rzetelnie dla pozbycia się długu.

14 – Karma wolności

Przyczyna: Liczba 14 pojawia się jako wynik nieodpowiedzialnego używania wolności w poprzednich wcieleniach. Dusza z tą liczbą skupiała się jedynie na zaspokojeniu pragnień cielesnych i zmysłowych, zaniedbując tym samym sferę duchową. Mogło również dochodzić do przekraczaniem granic wolności innych osób. Przykładem nadużywania wolności są wszelkie uzależnienia.

Objawy: Powracająca w ten sposób karma objawiać będzie się w postaci strat – śmierć bliskich, kradzież naszych przedmiotów itp. Pojawiają się również problemy z samorealizacją i rozwijaniem własnych talentów.

Rozwiązanie: Rozwiązaniem będzie nauka korzystania z wolności i szanowanie granic innych ludzi. Wydaje się to bardzo proste, jednak osoby z 14 często nie zauważają nawet problemu w ich zachowaniu i tego jak destrukcyjnie wpływają na innych. Należy także rozwijać swoją duchowość.

16 – Karma miłości

Przyczyna: 16 pojawia się jeżeli w poprzednich wcieleniach nasza dusza poświęcała zbyt małą uwagę rodzinie i partnerom. Zaniedbywanie rodziny i związku doprowadzało do ranienia drugiej strony.

Objawy: Najczęściej będzie to po prostu nieszczęśliwa miłość. Chociaż taka osoba czuje silną potrzebę miłości rodzinnej i stworzenia związku, to zazwyczaj te relacje są toksyczne i szybko się rozpadają. Karmą w tym przypadku będzie również przyciąganie nieodpowiednich partnerów do naszego życia – niedopasowanych do naszego stylu życia lub z problemami uniemożliwiającym stworzenie szczęśliwego związku.

Rozwiązanie: Najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu nauka bezwarunkowej miłości. Niezależnie od naszego partnera, powinniśmy skupić się nie tylko na swoich korzyściach i potrzebach. Konieczne będzie wyzbycie się egocentryzmu i dostrzeżenie w partnerze człowieka pragnącego szczęścia.

  Pola morficzne i rezonans morficzny - co to jest?

19 – Karma władzy

Przyczyna: Liczba 19 pojawia na skutek nadużywania władzy i siły nad drugim człowiekiem. Wykorzystywanie swojej pozycji do osiągnięcia sukcesu, często kosztem krzywdzenia drugiej osoby. Nie chodzi tutaj jedynie o władze w rozumieniu zawodowym, ale również o władzę nad innym członkiem rodziny czy przyjacielem.

Objawy: Osobie w której portrecie występuje liczba karmiczna 19 ma trudność z uznaniem wyższości drugiej osoby, nawet kiedy jest ona oficjalnie i jasno nakreślona. Trudne są dla niej do zaakceptowania zadania zlecane przez przełożonego w pracy lub prośby partnera w domu.

Rozwiązanie: Nauka, że władza to potężna broń i należy ją wykorzystywać z rozwagą. Nie powinniśmy jej wykorzystywać do osiągania własnych korzyści. Jeżeli jesteśmy liderem lub wzorem dla drugiej osoby, nie należy jej dominować, a raczej stanowić wzór do naśladowania.

26 – Trudność w relacjach

Przyczyna: W tym przypadku jako przyczyna najczęściej uznaje się gloryfikowanie swojego wyglądu i cenienie go ponad inne wartości. Drugą przyczyną może być notoryczne tworzenie toksycznych relacji w poprzednich wcieleniach.

Objawy: Mamy trudność ze zbudowaniem zdrowej relacji z drugiej człowiekiem, chociaż wydaje się nam, że dajemy od siebie bardzo dużo. Objawy mogą również dotyczyć kwestii naszego wyglądu – najczęściej pojawienie się otyłości. Co ciekawe liczba 26 jest również skojarzona z dobrobytem materialnym, więc dostatek pieniędzy może być słodkim dodatkiem.

Rozwiązanie: Szczególne dbanie o kondycję, dietę i wygląd swojego ciała. Należy jeszcze dogłębniej analizować relację z innymi ludźmi, aby doszukać się konkretnego problemu w naszym zachowaniu.

Czy liczby karmiczne to przekleństwo?

Absolutnie nie! wręcz przeciwnie. Poznanie źródła naszych problemów to najlepsze co może nam się przydarzyć. Posiadając taką wiedzę wystarczy dołożyć do tego odpowiednią ilość pracy nad sobą i możemy realnie poprawić jakość swojego życia w wielu zakresach. Zachęcam każdego do zainteresowania się tematem – wystarczy, że na początku potraktujesz to jako ciekawostkę, a być może w cyfrach zauważysz coś co faktycznie ma miejsce w Twoim przypadku.

sklep myslczlowieku


About Daniel Nurek

Nazywam się Daniel Nurek i jestem absolwentem Historii, który ciągle uwielbia poszerzać swoją wiedzę. Intrygują mnie nieznane kultury i sprawy niewyjaśnione, dlatego lubię pisać o rzeczach które innym wydają się dziwne lub wręcz nierealne. Uważam, że ciało i dusza człowieka skrywają przed nami wiele sekretów, które nieustannie staram się poznawać.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *