Dwupunkt

Dwupunkt – metoda na uzdrawianie i problemy

Czy wiesz, że istnieje technika za pomocą której możemy sami kreować naszą rzeczywistość w wykorzystywać ją do leczenie. Jej nazwa to dwupunkt i choć przy pierwszym kontakcie wydaję się bajką to dzięki swoim możliwością zyskała bardzo dużą popularność na całym świecie.

Co to jest dwupunkt?

Mówiąc w dużym skrócie możemy uznać, że dwupunkt to metoda ścierająca ze sobą dany problem i jego rozwiązanie, które dzięki wykorzystaniu naszej wewnętrznej energii udaje się wprowadzić w życie. Pozwala na wykreowanie rozwiązania każdej istotnej dla nas potrzeby wykorzystując do tego tzw. techniki kwantowe. Na początku brzmi to skomplikowanie, jednak po dokładnym zrozumieniu istoty dwupunktu jego stosowanie jest banalne. Metoda jest bardzo uniwersalna i służy do leczenia, ale również do osiągania innych, istotnych dla nas celów.

Skąd wziął się dwupunkt?

Za twórcę omawianej teorii uważa się Richarda Bartletta – pochodzącego z USA doktora kręgarstwa i neuropatii. Niezwykłe zjawiska jakie zaobserwował podczas leczenia sprawiły, że zainteresował się fizyką kwantową w celu ich lepszego zrozumienia. Wszystko zaczęło się od przypadku wyleczenia jego syna, któremu nikt nie potrafił pomóc – cierpiał on na choroby chroniczne.

Bartlett nieustannie próbował niekonwencjonalnych metod leczenia, które w niektórych przypadkach przyniosły bardzo dobre rezultaty – pod wpływem tych doświadczeń opracował metodę zwaną dwupunkt, a swoje przemyślenia zapisał w książce “Matryca energetyczna. Innowacyjne uzdrowienie”.

Według twórcy dwupunktu, człowiek i wszystko co go otacza jest zbudowane z energii, mamy wieć nieograniczone możliwości w kreowaniu rzeczywistości. Jak pisze w swojej książce – nasze emocje, myśli i działania mają wibracje energetyczne, które tworzą naszą rzeczywistość. A gdzie w tym wszystkim nawiązanie do fizyki kwantowej? Otóż zdaniem Barletta, najmniejsze elementy (tak małe, że dzisiejsza technologia nie pozwala ich dostrzec) z jakich zbudowane jest nasze ciało to fotony, które są nośnikami tych wibracji energetycznych.

Co to jest dwupunkt kwantowy?

Fotony są właśnie terminem używanym w problemach fizyki kwantowej, jednak nie dokładnie w takim kontekście. Chodzi tam o problem ich losowego zachowania -nie da się dokładnie określić drogi fotonów, co w ramach klasycznej fizyki jest zjawiskiem niewytłumaczalnym. Można powiedzieć, że foton zachowuję się inaczej w zależności od tego w jaki sposób na niego spojrzymy. Właśnie stąd określenie dwupunkt kwantowy.

Metoda Dwupunktu jest regułą wykorzystującą te prawidłowości do wpływu na zdrowie, ale również całe nasze funkcjonowanie w danym otoczeniu. Jak twierdzi Bartlett, aby dwupunkt mógł zadziałać konieczna jest świadomość, że mamy możliwość dokonywania zmian w naszym organizmie samodzielnie. Ta świadomość pozwoli nam na pokonywanie chorób, które są jedynie wykreowanym stanem naszych fotonów i możemy zmienić ich ułożenie jeżeli będziemy potrafili inaczej je zaobserwować. Granice naszych możliwości stanowi tylko nasza wyobraźnia, poza tym możemy wpływać na nasze ciało i życie bez ograniczeń.

  Częstotliwość 528 Hz - wibracja miłości na skali Solfeggio

Dwupunkt – efekty

Bardzo często wśród początkujących pojawia się pytanie – czy metoda dwupunktowa jest skuteczna? Odpowiedzieć możemy sobie tylko sami. Wiele osób nie będzie potrafiła na tyle zmienić swojego postrzegania żeby uwierzyć w magiczny dwupunkt, jednak głosy dochodzące od zwolenników tej metody mogą napawać nas optymizmem. Efekty metody są tak naprawdę nieograniczone i możemy dzięki niej całkowicie zmienić swoje życie. Przykłady intencji w dwupunkcie:

 • wyleczenie dolegliwości fizycznych i buli,
 • wyleczenie chorób psychicznych,
 • akceptacja samego siebie,
 • poprawa relacji w związku,
 • poprawa sytuacji finansowej (tzw. dwupunkt na finanse),
 • zmiana postrzegania świata i swoich priorytetów,
 • odpowiedzenie sobie na pytanie co naprawdę jest istotne,
 • lepsza kreatywność,
 • usuwanie wewnętrznych blokad,

To tylko przykłady, można powiedzieć, że dwupunkt może przynosić pozytywne efekty na każdy obszar naszego życia zależący od nas. Możemy tak jak w prawie przyciągania, wpływać nawet na kwestie materialne.

Jak zrobić dwupunkt krok po kroku

Jak wykonać dwupunkt aby był skuteczny? Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ to kwestia bardzo indywidualna. Opisanych zostało bardzo wiele technik, jednak Ty sam musisz znaleźć najbardziej odpowiednią dla siebie. My przygotowaliśmy prosty i uniwersalny poradnik, który będzie idealny na początek.

Zanim przejdziemy do metody wykonywania dwupunktu, powinniśmy poznać pojęcie pole serca. Jest to przestrzeń znajdująca się na wysokości klatki piersiowej, tak jak czakra serca. Uznawana jest za centrum miłości i uczuć wyższych oraz jest siedzibę podświadomości (Ku). Jak zbadano, pole magnetyczne serca jest około 5000 razy silniejsze od pola mózgu – dlatego ten obszar naszego ciała stanowi najważniejszy element wykonywania metody dwupunktowej.

Dwupunkt krok po kroku

Przestrzeń serca uaktywnia się, gdy doświadczamy lub przypominamy sobie jakieś chwile przynoszące nam radość. Aby aktywować pole serca wystarczy, że przypomnisz sobie swój pozytywny stan, np. podczas zabawy z dzieckiem lub przy rozmowie z przyjaciółmi. Teraz możemy przejść do sedna, czyli odpowiedzi na pytanie jak wykonać dwupunkt na sobie?

 1. Znajdź ciche i komfortowe miejsce – zrelaksowane ciało i umysł to najważniejsza rzecz podczas robienia dwupunktu. Wykorzystaj miejsce, które znasz, bo równie istotne jest poczucie bezpieczeństwa i swobody.
 2. Aktywuj pole serca – weź kilka głębokich wdechów i wydechów, postaraj się przywołać pozytywne wspomnienia. To bardzo istotny punkt, więc staraj się całkowicie pochłonąć w przyjemnych myślach i zapomnie o problemach.
 3. Podaj swoją intencję – teraz pora na przywołanie problemu, który chcemy rozwiązać. Podnieś lewą dłoń na wysokość klatki piersiowej i staraj się wyobrazić sobie punkt w którym umieścisz dany problem np. “jestem bardzo nieśmiały”. Następnie staraj się wyczuć połączenie miedzy Twoim sercem, a miejscem na lewej dłoni.
 4. Znajdź rozwiązanie – teraz unieść prawą dłoń na wysokość klatki piersiowej i również wyobraź sobie na niej niewidzialny punkt. Tym razem postaraj się umieścić tam rozwiązanie swojego problemu. np. “jestem pewny siebie”. Podobnie jak wcześniej znajdź niewidzialne połączenie między sercem a prawą dłonią.
 5. Połącz ręce -powoli zbliż do siebie obie ręce i wyobraź sobie jak punkt na prawej ręce góruje nad tym w lewej i powoli go pochłania. Pozostań tak do momentu aż problem nie będzie odczuwalny.
  Linia dzieci na dłoni czy na nadgarstku? Jak odczytywać?

Jak często należy stosować dwupunkt? Tak naprawdę sami zrozumiemy kiedy dokonała się w nas jakaś zmiana. Pamiętaj, że wszystko ma swój czas i miejsce, więc nasza prośba może zadziałać natychmiast lub za kilka miesięcy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby wykonywać dwupunkt nawet kilka razy w tygodniu, lecz już jedna dobrze wykonana sesja powinna być wystarczająca.

Metoda dwupunktowa – zagrożenia

Prawidłowo wykonywana metoda dwupunktowa nie powinna nieść za sobą żadnych zagrożeń. Jedyne co tak naprawdę ryzykujemy to nasz czas jeżeli nasze czynności okażą się kompletnie nieskutecznie. Jedynym zagrożeniem może okazać się oddanie w ręce innej osoby aby zastosowała na nas metodę. Tak naprawdę, nie jesteśmy w stanie w pełni poznać ich intencji i w rezultacie wpływu danej sesji na nasze życie. Podsumowując, jeżeli wykonujemy metodę samodzielnie to nie mamy się kompletnie czego obawiać.

Jak widzisz metoda jest niesamowicie prosta i trudno uwierzyć, że może nieść w sobie tak ogromny potencjał. Zachęcam Cię do spróbowania, być może pozwoli zmienić Twoje życie na lepsze. Pamiętaj jednak, że najważniejsza jest świadomość oraz kontrolowanie swoich myśli, bez tego metoda dwupunktowa nigdy nie da zadowalających rezultatów.

sklep myslczlowieku

Bibliografia:

 • https://kwanty.pl/jak-zrobic-dwupunkt
 • https://amousewithahouse.com.au/two-point-healing-method/
 • http://www.taraka.pl/metoda_dwupunktowa_czyli_pokonac

About Daniel Nurek

Nazywam się Daniel Nurek i jestem absolwentem Historii, który ciągle uwielbia poszerzać swoją wiedzę. Intrygują mnie nieznane kultury i sprawy niewyjaśnione, dlatego lubię pisać o rzeczach które innym wydają się dziwne lub wręcz nierealne. Uważam, że ciało i dusza człowieka skrywają przed nami wiele sekretów, które nieustannie staram się poznawać.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *