Częstotliwość 528 hz

Częstotliwość 528 Hz – wibracja miłości na skali Solfeggio

Wszystko w otaczającym nas świecie jest wibracją i nawet jeżeli coś wydaje się stałe w swojej istocie, to w rzeczywistości wibruje w niedostrzegalnych dla nas częstotliwościach. Jeżeli sobie to uświadomimy, łatwo zrozumiemy jak istotne dla naszego funkcjonowania są dźwięki, które mogę przenosić częstotliwości i wpływać na nasze wibracje. Okazuje się, że dźwięk w częstotliwości 528 Hz może przynieść nam bardzo wiele dobrego.

Czym jest częstotliwość 528 Hz?

Częstotliwość 528 Hz jest jedną z najważniejszych, które występują w skali częstotliwości Solfeggio. Jest to starożytna skala zawierająca częstotliwości o szczególnych właściwościach, które wpływają na nasz umysł, ciało, DNA oraz praktycznie cały świat który nas otacza. Jak już wspomnieliśmy we wstępie, dzieje się tak za sprawą wibracji, które w zasadzie tworzą dźwięki. Owe wibracje trafiając na dane obiekty (np. na człowieka), oddziałują na nie i uzdrawiają lub nasilają/osłabiają określne procesy.

528 Hz znana jest również jako wibracja miłości, częstotliwość transformacji lub cudowna wibracja. Zastanawiasz się pewnie skąd nazwa wibracja miłości? Otóż, oprócz dalej wymienionych właściwości, uważa się również, że 528 Hz potrafi przyciągać do nas miłość lub ją przemienić, dlatego zyskała sporą popularność wśród osób mających trudności ze znalezieniem drugiej połówki oraz osób które są nieszczęśliwie zakochane.

Wpływ na zdrowe człowieka

Często możemy usłyszeć, że omawiana wibracja naprawia nasze DNA, jeżeli tylko występują w jego obrębie jakiekolwiek problemy. W kwestiach leczniczych przypisuje się jej jednak dużo większy wpływ na organizm ludzki i dźwięki w częstotliwości 528 Hz są polecane przy praktycznie każdej dolegliwości.

  12 Praw Wszechświata - Uniwersalne zasady

Szczególnie ciekawa wydaje się jednak możliwość obniżania poziomu hormonu stresu, przez co realnie wpływa na polepszenie komfortu życia. Co ciekawe w 2019 roku wykonano badanie na szczurach, które jednoznacznie potwierdziło tą teorię – gryzonie wystawione na działania fal dźwiękowych w 528 Hz, stały mniej skore do zachowań lękowych. Podobne badania były kontynuowane na ludziach i również w tym przypadku zaobserwowano obniżenie poziomu kortyzolu u osób słuchających dźwięków w częstotliwości 528 Hz. Wyniki dają duże nadzieje na wprowadzenie łatwej i skutecznej terapii dla osób, którym towarzyszą stany lękowe.

Z perspektywy rozwoju duchowego częstotliwość 528 Hz również może przynosić bardzo wiele przydatnych zmian. Zwiększa świadomość, jasność umysłu i mocno poprawia naszą kreatywność, może być więc idealnym rozwiązaniem jeśli utknęliśmy na pewnym etapie życia i trudno nam znaleźć właściwą drogę. Dodatkowo, aktywuje naszą wyobraźnię oraz intuicje przez co pozwala na lepsze reagowanie na problemy.

Częstotliwość 528 Hz

Połączenie wibracji 528 Hz z naturą

Często podkreśla się również związek częstotliwości 528 Hz naturą, przez co odsłuch dźwięków w takim strojeniu umożliwia lepsze zrozumienie i połączenie naszej osoby z przyrodą. Korelacje możemy znaleźć praktycznie na każdym kroku:

  • Chlorofil, który nadaję roślinom ich zielony kolor wibruje właśnie w tej częstotliwości,
  • Wibracje tworzone podczas latania pszczół to również okolice 528 Hz,
  • Nawet tlen, który jest niezbędny do naszego funkcjonowanie, zawiera w swojej strukturze elektrony wibrujące w 528 Hz,
  • Woda poddana działaniu opisywanej częstotliwości w tajemniczy sposób zostaje uzdatniona.

Takich przykładów można by wymieniać jeszcze wiele. Zrozumienie jak wiele wokół nas zależy właśnie od tej częstotliwości, pozwoli nam dostrzec jej szczególne miejsce we wszechświecie.

  Charakter pisma a inteligencja - Co pismo mówi o człowieku ?

Wibracja 528 Hz, a czakra splotu słonecznego

Czakra splotu słonecznego, to jeden z ośrodków układu energetycznego człowieka, składającego się z 7 czakr. Zablokowane czakry są źródłem wielu problemów z naszym zdrowiem pod względem fizycznym i mentalny. Czakra splotu odpowiada głównie za naszą samoocenę, ambicję oraz wytrwałość w dążeniu do celu i jest ulokowana w górnej części brzucha.

Czakra splotu wibruje właśnie w częstotliwości 528hz, dlatego dźwięki tak dostrojone będą bardzo pomocne przy próbach jej ustabilizowania lub odblokowania.

W jaki sposób korzystać z częstotliwości 528 hz

Korzystanie z potencjału tej częstotliwości jest banalnie proste i możliwe do przetestowania przez każdego. Praktycznie wszystkie piosenki lub po prostu dźwięki mogą być nagrane w tej wibracji. Aktualnie przyjęty, międzynarodowy standard to częstotliwość 440Hz, jednak w serwisach streamingowych znajdziemy wiele utworów przekonwertowanych na 528Hz. Jeżeli nie możemy znaleźć konkretnego nagrania, to istnieją również aplikacje, które automatycznie zmieniają strojenie utworów.

sklep myslczlowieku

About Daniel Nurek

Nazywam się Daniel Nurek i jestem absolwentem Historii, który ciągle uwielbia poszerzać swoją wiedzę. Intrygują mnie nieznane kultury i sprawy niewyjaśnione, dlatego lubię pisać o rzeczach które innym wydają się dziwne lub wręcz nierealne. Uważam, że ciało i dusza człowieka skrywają przed nami wiele sekretów, które nieustannie staram się poznawać.

2 komentarze do “Częstotliwość 528 Hz – wibracja miłości na skali Solfeggio”

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *